ASUS ROG STRIX 6750 vs PowerColor Red Devil 6750

dewilboyz

Kilopat
Arkadaşlar bu iki karttan birisini yakin zamanda alacağım epey.com üzerinden karşılaştırdim birkaç farklılık dışında hemen hemen aynı hangisini tercih etsem uzun yıllar sorun çıkmadan kullanirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servisleri hakkında bilgim yok ama ikisi de zaten ismini duyurmuş ve top tier modeller. ASUS servisi pek iyi değil diyordu forumda arkadaşlar ama Powercolor'u bilmiyorum. Hangisinin görünüşünü beğenirsen onu al. Red Devil'i 1 yıl miningte kullandım satarken ne performansı ne de sıcaklık değerleri değişmişti.

Red Devil çok iyi bir model, 6600XT var bende 65 dereceyi geçmiyor ve inanılmaz sessiz (cool ve o.c switchi var o.c kullanıyorum). Sırf meraktan Afterburner üzerinden fanları %100'e çekmiştim sesini duyayım bir kerecik diye. Servisi de Mecidiyeköy'de bir firma ama iyi midir kötü müdür bilmem 2 senedir sıkıntı yok bende. Rog Strix ise hiç kullanmadım bilemiyorum ama Red Devil'den aşağı kalmaz muhtemelen. Parası da önemli değil diyorsan görünüşüne bakacaksın en nihayetinde.

Red Devil çok iyi bir model, 6600XT var bende 65 dereceyi geçmiyor ve inanılmaz sessiz (cool ve o.c Switch'i var o.c kullanıyorum). Sırf meraktan Afterburner üzerinden fanları %100'e çekmiştim sesini duyayım bir kerecik diye. Servisi de mecidiyeköy'de bir firma ama iyi midir kötü müdür bilmem 2 senedir sıkıntı yok bende. ROG STRIX ise hiç kullanmadım bilemiyorum ama Red Devil'den aşağı kalmaz muhtemelen. Parası da önemli değil diyorsan görünüşüne bakacaksın en nihayetinde.

Sapphire RX 6800 nasıl ROG RX 6750'ye kiyasla? Epey.com üzerinden karşılaştırma yapıyorum ama hangi özelliğine bakmam gerektiğini bilemedim.

Sapphire RX 6800 nasıl ROG RX 6750'ye kiyasla? Epey.com üzerinden karşılaştırma yapıyorum ama hangi özelliğine bakmam gerektiğini bilemedim.
Soğutucu ayrı bir konu ama şunu söyleyeyim: daha iyi çipset değil daha iyi soğutucu seçmelisin aynı fiyat bandında. Cihaz aşırı ısınır ses yapar falan öyle bir usanırsın ki hiçbir kulaklık fayda etmez, downclock yapmak zorunda kalırsın. Mesela benim MSI ARMOR RX580'de aynısını yaşadığım gibi.
Karşılaştırma da şurada var link.

Yeni konular

Geri
Yukarı