İnceleme PowerLine Adaptör Karşılaştırması

Herkese selam, bugün yakın bir zaman da kullandığım iki farklı PowerLine adaptörü arasında ki farkı anlatacağım. Öncelikle PowerLine adaptör nedir bilmeyenler buraya bakabilir. Modemim ile bilgisayarım farklı odalar da olduğu için bu sistemi uzun zamandır kullanıyorum. Kesinlikle Wi-Fi ile bağlantı yapmaya çalışan herkese de tavsiye ederim.
1. Mercusys MP500 KIT ilk olarak aşağıda gördüğünüz ürünü kullandım. İlk günden beri devamlı sorun ve problemleri ile uğraştım. Bağlantı kopmasından ping ve düşük hız sorunları ile uğraşmaktan gına gelmişti. İnternet sağlayıcım ile kaç kere görüştüm Allah bilir. En sonunda sorunun PowerLine'dan olduğuna karar verdim. Çünkü Wi-Fi ile bile Speedtest yaptığımda sonuçlar çok daha iyi çıkıyordu.

1677162507163.png

2. TP-Link TL-PA4010PKIT, aşağıda görselini göreceğiniz ürünü aldım. Aslında tahminim doğru mu değil mi hala çok emin değildim bir bakıma denemek için sipariş ettim ürünü. Geldiği gibi Mercusys ürünü söküp TP-Link'i taktım ve sonuç inanılmazdı. Ortada ne hız ne ping diye bir sorun kalmamıştı. İlgili arkadaşların bilgisine sunarım. Sevgiller.

1677162858996.png

Yeni konular

Geri
Yukarı