Poyraznet güvenilir mi?

Kullanıcı bilginizi özel mesaj olarak iletin kontrol edelim.

DNS engelinin yasal süreç ile ilgili olduğuna dair bir yazımız yoktur. Engelli sitelerin neden engelli olması gerektiği iletilmiştir.
Siz soru sormayı bırakmadan önce verilen cevaba odaklanın bizce 😀

Özel mesaj gönderimi yapılamıyor buradan vereyim.
6376063347

Ben başından beri DNS engelinden bahsederken senin yasaklı sitelerden bahsetmen daha trajikomik, sanırım Poyraznet'in sosyal medya elemanlarından birisin, şirketi bu denli küçük göstermene devam etmeden önce sosyal medya iletişim dili tavsiyesi ve dersi almalısın, karşında potansiyel müşteriler var tartışma adayları değil.

Bu mesajla beraber nasıl bir kadroya sahip olduğunuzu gördüm sanırım, iyi sosyaller. ✌️

Ek bilgi, cümlelerinin çoğu devrik ve anlamsız olduğunu söylemek isterim.
Geriye dönüp ne hakkında görüş bildirdiğimize dikkat etmenizi tekrar iletmek isteriz.
Biz yasaklı sitelerin neden yasak olduğunun cevabını verdik. Ardından DNS neden kilitli diye soruldu bizde kilitli olmadığını ilettik. Bu görüş sizi tatmin etmediyse tekrar bilgi iletmeniz halinde ayrıntılı bilgi verebiliriz.
İletişim dilimiz size uygun olmadığı için üzgünüz fakat biz bu dille tamda forum kültürüne göre hareket ettiğimizi düşünüyoruz.
Bir mesajla tüm kadromuzu çözebildiğiniz için ayrıca sizi tebrik ederiz. 😀

Geriye dönüp ne hakkında görüş bildirdiğimize dikkat etmenizi tekrar iletmek isteriz.
Biz yasaklı sitelerin neden yasak olduğunun cevabını verdik. Ardından DNS neden kilitli diye soruldu bizde kilitli olmadığını ilettik. Bu görüş sizi tatmin etmediyse tekrar bilgi iletmeniz halinde ayrıntılı bilgi verebiliriz.
İletişim dilimiz size uygun olmadığı için üzgünüz fakat biz bu dille tam da forum kültürüne göre hareket ettiğimizi düşünüyoruz.
Bir mesajla tüm kadromuzu çözebildiğiniz için ayrıca sizi tebrik ederiz. 😀

Sosyal medya yönetimi "forum kültürü" diye geçmiyor maalesef, öyle yönetim olmaz yani. TurkNet'te burada onun dilini görebilirsiniz örnek olarak söylüyorum, ben başından beri seninle tartışırken DNS engeli üzerinden tartışıyordum, ne söylediğimi anlamadan yazmaya devam edip en sonunda "DNS engeli bizde yok." tarzı bir cümle söylemen kadroyu değil de seni ne denli çözebildiğimi kanıtlar nitelikte. 😁

Özel mesaj gönderimi yapılamıyor buradan vereyim.
6376063347

Merhaba.
İnternet profili seçimi yaptığınız görülüyor. Profil seçimi yaptıktan sonra ek DNS kullanamazsınız maalesef. Profil seçiminizi sıfırladık. Online işlemler üzerinden profil seçimi yapmadan tekrar deneyebilir misiniz?

Konunun zaten aslı ile pek alakası kalmadığından konu sahibinden özür diyelerek ben de sorumu soruyorum.

@PoyrazNET DPI kullanıyor musunuz?

Yasaklı siteleri engellemek için hangi metodu kullandığınızı söyleyebilir misiniz yoksa bu bilgi ticari sır kapsamında mı?

Konunun zaten aslı ile pek alakası kalmadığından konu sahibinden özür diyelerek ben de sorumu soruyorum.

@PoyrazNET DPI kullanıyor musunuz?

Yasaklı siteleri engellemek için hangi metodu kullandığınızı söyleyebilir misiniz yoksa bu bilgi ticari sır kapsamında mı?

Merhaba.
DPI kullanımı yapılmamaktadır.
Yasaklı siteleri engellemek için kendi katmanımızda proxy kullanılmaktadır.

Merhaba.
İnternet profili seçimi yaptığınız görülüyor. Profil seçimi yaptıktan sonra ek DNS kullanamazsınız maalesef. Profil seçiminizi sıfırladık. Online işlemler üzerinden profil seçimi yapmadan tekrar deneyebilir misiniz?

Profil sıfırlamasından sonra sorunum çözüldü bu özelliği uygulamanıza eklerseniz güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı