Poyraznet nasıl?

Baran0141

Hectopat
Yer
Nordland
Netspeed kullanmaktayım zam geldiği için ve GFN servisinde bir takım sorunlar yaşadığım için yeni bir ISS arayışına girdim. 24 Mbps'lik tarifesi aylık 80 TL.
  • Güvenilir mi?
  • Ping oranları nasıl?
  • Müşteri hizmetleri teknik bilgiye sahip mi?
  • VPN kullanılabiliyor mu?

Poyraznet kullanananlar varsa yukarıdaki soruları cevaplarlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz sağlayıcılar kurumsallıktan oldukça uzak oluyor. Alt yapın iyiyse, sık sık çalışma olan bir bölgede değilsen bu tip firmalar üzmüyor ancak arıza vs. gibi durumlarda beklentiye girme...

Forumda yasaklı olan ISS'den PoyrazNet'e geçtim. 75 Mbps'lik paketi kullanıyorum. Eski ISS göre gayet stabil.

Konum Bingöl.
Ping oranları ortalama:
Speedtest: 29ms. sunucu İstanbul.
CS:GO: 65ms.
TruckersMP: 75ms.
Valorant Frankfurt: 65ms, Türkiye 35ms.
PUBG Mobile: 40ms.
Umarım ping değerleri dediğiniz olayı doğru anlamışımdır. Başka istediğiniz testler varsa yapabilirim.

Yeni geçtiğim için müşteri hizmetleri ne kadar bilgililer bunu bilemiyorum. TruckersMP'de bağlantı problemim oldu, sağlıklı bir yardım alamadım. Modem ayalarından MTU değerini düşerek düzelttim. Bir sorun olduğunda arka plandaki teknik birime aktarıyorlar.

VPN kullanmadığım için bu konuda bilgi sahibi değilim.

@PoyrazNET

Netspeed kullanmaktayım zam geldiği için ve GFN servisinde bir takım sorunlar yaşadığım için yeni bir ISS arayışına girdim. 24 Mbps'lik tarifesi aylık 80 TL.
  • Güvenilir mi?
  • Ping oranları nasıl?
  • Müşteri hizmetleri teknik bilgiye sahip mi?
  • VPN kullanılabiliyor mu?

Poyraznet kullanananlar varsa yukarıdaki soruları cevaplarlarsa sevinirim.

Fiber kullandığım için ping oranı iyi, VPN kullanılabiliyor.

Bu tarz sağlayıcılar kurumsallıktan oldukça uzak oluyor. Alt yapın iyiyse, sık sık çalışma olan bir bölgede değilsen bu tip firmalar üzmüyor ancak arıza vs. gibi durumlarda beklentiye girme...
Merhaba.
Firmamız kurumsal yapısı hakkında bilgilendirme yapabilirseniz seviniriz. Ne gibi bir sorun varda kurumsallıktan uzak bir yapıdayız? İletebilirseniz kurumsal yapımızı düzenlemek isteriz.

Yaşadığınız arıza esnasında;
1- Çağrı merkezini arayarak interaktif bir şekilde arıza kaydınızı müşteri temsilcilerimize ihtiyaç duymadan bırakabilirsiniz(İsterseniz müşteri temsilcilerimizde destek verebilir.). Genel bir arıza olması durumunda çağrı merkezini aradığınızda arızanız hakkında anlık olarak bilgilendirmede yapmaktadır.
2- Online işlem merkezimiz üzerinden arıza kaydınızı bırakabilirsiniz. Genel arıza olması durumunda online işlem merkezimiz üzerinde arızanın sebebini ve çözüm sürecini inceleyebilirsiniz.
3- Whatsapp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.
4- Telegram hızlı işlem botu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
5- Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Merhaba.
Firmamız kurumsal yapısı hakkında bilgilendirme yapabilirseniz seviniriz. Ne gibi bir sorun varda kurumsallıktan uzak bir yapıdayız? İletebilirseniz kurumsal yapımızı düzenlemek isteriz.

Yaşadığınız arıza esnasında;
1- çağrı merkezini arayarak interaktif bir şekilde arıza kaydınızı müşteri temsilcilerimize ihtiyaç duymadan bırakabilirsiniz(isterseniz müşteri temsilcilerimizde destek verebilir.). Genel bir arıza olması durumunda çağrı merkezini aradığınızda arızanız hakkında anlık olarak bilgilendirmede yapmaktadır.
2- Online işlem merkezimiz üzerinden arıza kaydınızı bırakabilirsiniz. Genel arıza olması durumunda Online işlem merkezimiz üzerinde arızanın sebebini ve çözüm sürecini inceleyebilirsiniz.
3- WhatsApp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.
4- Telegram hızlı işlem botu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
5- sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Merhaba.
VPN kullanımı mevcut mudur? GeForce NOW servisini kullanmak için Avrupa serverlerine bağlanmam lazım. Bazı ISS'ler bu konuda biraz sınırlayıcı. Sizde nasıl?

Forumda yasaklı olan ISS'den PoyrazNet'e geçtim. 75 Mbps'lik paketi kullanıyorum. Eski ISS göre gayet stabil.

Konum Bingöl.
Ping oranları ortalama:
Speedtest: 29ms. sunucu İstanbul.
CS:GO: 65ms.
TruckersMP: 75ms.
Valorant Frankfurt: 65ms, Türkiye 35ms.
PUBG Mobile: 40ms.
Umarım ping değerleri dediğiniz olayı doğru anlamışımdır. Başka istediğiniz testler varsa yapabilirim.

Yeni geçtiğim için müşteri hizmetleri ne kadar bilgililer bunu bilemiyorum. TruckersMP'de bağlantı problemim oldu, sağlıklı bir yardım alamadım. Modem ayalarından MTU değerini düşerek düzelttim. Bir sorun olduğunda arka plandaki teknik birime aktarıyorlar.

VPN kullanmadığım için bu konuda bilgi sahibi değilim.

@PoyrazNET
GeForce NOW oynuyorsanız Test yapabilir misiniz ?.

Merhaba.

Şikayetvar sitesi üzerinden poyrazwifi adı altında açılan şikayetlere cevap vererek başlayabilirsiniz mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı