Pratik, hızlı giden yumurta tarifleri

Anunswin

Hectopat
Dostlar, sabahları en az 3 yumurta yemeye çalışıyorum ancak çok uzun sürüyor ve nedense ekmek yemememe rağmen tıkıyor diyebilirim. Size isteğim pratik, hızlı yiyebileceğim bir tarif vermeniz.

Dostlar, sabahları en az 3 yumurta yemeye çalışıyorum ancak çok uzun sürüyor ve nedense ekmek yemememe rağmen tıkıyor diyebilirim. Size isteğim pratik, hızlı yiyebileceğim bir tarif vermeniz.
Valla krep yapabilirsiniz.
Ben içinde 3 yumurta, biraz süt, peynir ve sucuk olan krep yiyorum. Gerçekten lezzetli oluyor. Kalınlığı düzgün ayarlarsanız uzun saatler boyunca sizi götürür.

Ben 6 tane tüketiyorum şu sıralar. Yulafla birlikte direk karıştırıp omlet gibi yapıyorum. Kabak sezonunda kabak rendeliyorum. Lor+Yumurta+Yulaf olabilir. Üstünede domates sos döküyordum. 1 - 2 senede o şekilde tüketmiştim. Bunlar ortalama 15 dakika sürüyor. Ama en pratik direk tavaya kırmak ve hafif cıvık olarak almak. Yemesi senin için daha pratik olabilir.

6 Yumurta düz pankek tavasına kır 1 damla zeytinyağı yada sıvı yağ damlat sonra yüksek ateşte pişir karıştıra karıştıra 2-3 dkda pişer. Sonra baharatını dök biraz tuzunu dök çatalla ye max 1 dk sürer yemesi. Pişirirken tuz dökme.

Yumurtalı pilav efsane oluyor.

Hiç denemedim ilginç bir tarif olmalı.
Vallahi krep yapabilirsiniz.
Ben içinde 3 yumurta, biraz süt, peynir ve sucuk olan krep yiyorum. Gerçekten lezzetli oluyor. Kalınlığı düzgün ayarlarsanız uzun saatler boyunca sizi götürür.

Çok leziz görünüyor. Acaba böyle yaptığımızda protein miktarında bir azalma oluyor mu?

Geri
Yukarı