Pre workout BCAA işe yarar mı?

samura1jack

Yoctopat
Daha fazla  
Spora başlayalı 3 ay oldu pre workout veya BCAA kullanmayı düşünüyorum. Bütçeden yana pek bir sıkıntım yok iyi bir etki göstermesi yeterli. Bir de BCAA ne işe yarıyor tam olarak, sizce BCAA mı kullanmalıyım pre workout mu ya da beraber mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem var diyorsan yeteri kadar protien alıyorsundur diye düşünüyorum. BCAA'nın tek işlevi protein sentezini arttırmak ve sen eğer yeterli proteini alıyorsan BCAA para isrardından başka bir şey olmaz. Pre workout ise alabilirsin. Ama her antrenman yaptığın gün tavsiye etmem.

Bütçem var diyorsan yeteri kadar protien alıyorsundur diye düşünüyorum. BCAA'nın tek işlevi protein sentezini arttırmak ve sen eğer yeterli proteini alıyorsan BCAA para isrardından başka bir şey olmaz. Pre workout ise alabilirsin. Ama her antrenman yaptığın gün tavsiye etmem.
önerdiğin bir ürün var mı peki ve ne sıklıkla kullanmamı tavsiye edersin

önerdiğin bir ürün var mı peki ve ne sıklıkla kullanmamı tavsiye edersin
Bir gün al bir gün alma yoksa etkisini yitirirsin. Definasyon zamanları her gün alabilirsin. Ürün olarak Bigjoy,HIQ, Kıngsize alabilrsin aklıma gelen bunlar. BEn daha yeni indirimde Kingsizce aldım onda BCAA falan var hem ama gereksiz BCAA olması bana sorarsan bir pre workoutta.

Geri
Yukarı