Pre workout ve creatin önerisi

Birazcık profilimi incelesen veya önceki fitness konularına bakarsan ne demek istediğimi anlardın, her neyse soruna gelelim, şunu bilmen lazımki her Creatine Monohidrat formundadır, diğerleri altında kalan şeylerdir, ve gereksiz şekilde ayrılırlar, Creatine sahte olarak satılmadığı sürece hepsi aynıdır çünkü saf maddelerdir bunu anlamak çok zor olmamalı, ayrıca kendini altda görüp beni taklit etmeye çalıştın, güldürdün beni, bu konu hakkında başka yazı yazmayacağım, KS arkadaş anlaması gerekeni anladı, sanada Allah yardım etsin.
Bu ürünü buldum, markalardan pek anlamıyorum. İşimi görür mü?

Bu ürünü buldum, markalardan pek anlamıyorum. İşimi görür mü?

100 servis yazdığına aldanma Proteinocean'ın ölçekleri 3 gramdır günlük alman gereken miktar ise 5 gram, bana kalırsa aynı fiyat bandında yarın HIQ indirime giriyor 6 saatliğine onu bekleyebilirsin, 488 liraya düşüyor, sporcu koduyla daha ucuza da alabilirsin belki, indirime sporcu kodu dahil mi onu bilmiyorum. Protein oceanda ortalama bir markadır Türkiye'de. İşini görür ama bana kalırsa 50 daha koy HIQ al.

Yukarıda arkadaş hala sahte üretimden bahsediyor, sanırsam cidden anlama sorunları var kaç kez demek gerek bilmiyorum, Güvenilir markalar arasında marka farketmiyor diye, kendisini dikkate almana gerek yok.

Protein Ocean işini görecektir markaya olan güvene bağlı ben güveniyorum Oceane ha dersenki ben %100 kesin güvenilir birşey istiyorum, o zaman Hardline ve HIQ en güvenilir olacaktır F/P olarak.

Yukarıda arkadaş hala sahte üretimden bahsediyor, sanırsam cidden anlama sorunları var kaç kez demek gerek bilmiyorum, güvenilir markalar arasında marka fark etmiyor diye, kendisini dikkate almana gerek yok.

Diyeceğimi dedim, arkadaşa önerimi sundum alması almaması ona kalmış,
Herkese bol şans.

Yukarıda arkadaş hala sahte üretimden bahsediyor, sanırsam cidden anlama sorunları var kaç kez demek gerek bilmiyorum, güvenilir markalar arasında marka fark etmiyor diye, kendisini dikkate almana gerek yok.

Proteinocean işini görecektir markaya olan güvene bağlı ben güveniyorum oceane ha dersenki ben %100 kesin güvenilir bir şey istiyorum, o zaman Hardline ve HIQ en güvenilir olacaktır F/P olarak.

Aynı şeyi vurguladım bende zaten dostum, fanatikliğe gerek yok.

100 servis yazdığına aldanma Proteinocean'ın ölçekleri 3 gramdır günlük alman gereken miktar ise 5 gram, bana kalırsa aynı fiyat bandında yarın HIQ indirime giriyor 6 saatliğine onu bekleyebilirsin, 488 liraya düşüyor, sporcu koduyla daha ucuza da alabilirsin belki, indirime sporcu kodu dahil mi onu bilmiyorum. Protein oceanda ortalama bir markadır Türkiye'de. İşini görür ama bana kalırsa 50 daha koy HIQ al.
Yukarıda arkadaş hala sahte üretimden bahsediyor, sanırsam cidden anlama sorunları var kaç kez demek gerek bilmiyorum, Güvenilir markalar arasında marka farketmiyor diye, kendisini dikkate almana gerek yok.

Protein Ocean işini görecektir markaya olan güvene bağlı ben güveniyorum Oceane ha dersenki ben %100 kesin güvenilir birşey istiyorum, o zaman Hardline ve HIQ en güvenilir olacaktır F/P olarak.
HIQ'in ölçeğide 2.5 gramdı yanılmıyorsam. Yarın birisini tercih ederim artık. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Bütçeni tam anlayamadığımdan, ortalama bir bütçeyle önerileri atıyorum.

Hardline Nox 2 1090 Gr - Güç Ve Performans - Hardline marka olarak haz etmediğim bir marka fakat Pre-Workout ürünü parasını hak ediyor.

Bu ürünü gördüm ama Kreatin olup olmadığından emin olamamıştım. Pre workout pahalıymış onu alamayacağım sanırım. Sağ olun.
Creatin için şuan ssn tercih edebilirsiniz bütçe artarsa ve illa da creapure olsun derseniz supplementler.com da creapure indirimde onu alabilirsiniz. Pre workoutta gerçtekten yorucu bir gün sonrası antreman çıkartmayacaksanız pek gerekli dğeil, yağ yakımı ve dinçlik için kafein alabilrisniz. Yine de önerin derseniz, Trec Boogieman Pre-Workout 20 Gr 8 Adet - Güç Ve Performans bu ürünü iki ölçek şeklinde kullanabilirsiniz. Servisi iki ölçek normalde, ancak saşe halinde geliyor, ve bir servis için sizin bir saşenin yarısını kullanmanız gerekiyor.

Geri
Yukarı