Pre workout ve creatin önerisi

ArdaStrix

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde önceden aldığım HIQ marka creatin vardı ama dibi geldi ve sonuncusunu az önce içtim. Son 4 gündür hastaydım ve kullanamıyordum.
Yeniden HIQ alabilirim ama bütçemi zorluyor, 425-450 civarına tekrar düşerse alabilirim. Bütçem o civarda. Pre Workout'a gelirsek, daha önce hiç kullanmadım. Önerilerinizi bekliyorum.
@Aras the Great

Elimde önceden aldığım HIQ marka creatin vardı ama dibi geldi ve sonuncusunu az önce içtim. Son 4 gündür hastaydım ve kullanamıyordum.
Yeniden HIQ alabilirim ama bütçemi zorluyor, 425-450 civarına tekrar düşerse alabilirim. Bütçem o civarda. Pre Workout'a gelirsek, daha önce hiç kullanmadım. Önerilerinizi bekliyorum.
@Aras the Great
Bütçeni zorlamanın anlamı yok. Antrenman öncesi kahve iç. Pre workout zaten sürekli kullanımlar için uygun değil. Hem etkisini kaybediyor hem bağımlılık yapıyor. Sen kaliteli bir kreatin al yeterli. Hıq veya bütçe artarsa bunu al.

Creatinede marka farketmiyor güvendiğiniz herhangi ucuz bir markadan alabilirsiniz, tavsiyem Grizzone olur çünkü ucuz, Pre Workout olarakta Smash Pro öneriyorum.

Dostum creatinde marka önemli değil diyenlere çok itibar gösterme ne de olsa 200 liralık bir ürün ile 500 liralık ürün sırf ana maddesi creatine diye aynı kalitede olmayacaktır 200 mesh olması formunun mikronize olması gibi birçok spesifik özellik var SSN öneririm daha önce HIQ ve benzeri kaliteli markaları kullanmış birisi olarak.

Pre workout konusunda ise eğer bütçen sıkıntılı ise ayrı ayrı 2 kutu alıp bir kutudan sadece arjinin bir kutudan sadece kafein, beta alanin gibi pre workoutın ana maddalerini karşılayabilirsin, YouTube'da kendi pre workoutını yapmak ile ilgili videolar var onlara bakabilirsin, hem daha ucuz hem de daha zengin içeriği olan bir pre workout yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese bol şans.

SSN önerip, HIQ önermemek anlıyorum.

Creatine saf maddedir, sen merdiven altı üretim yapmayan bir yerden almadığın sürece gidir Weider de alsan, HIQ de alsan sana aynı ürün gelir, Creatine Creatindir, farklı bir şekilde satılmaz, ayrıca şu cümleniz gerçekten çok komik ve konuya ne kadar uzak olduğunuzu gösteriyor.
ne de olsa 200 liralık bir ürün ile 500 liralık ürün sırf ana maddesi creatine diye aynı kalitede olmayacaktır
Dediğim gibi Creatinede şu hammadde daha kalitelidir diye birşey yoktur, Creatine Creatindir, lütfen bilgili olmadığınız konularda farklı kişilerin yorumlarına karışmayın. Herkese bol şans.

Bütçe demiş hani kanka ondan dedim SSN diye yoksa niye HIQ öner miyim?

Creatine saf maddedir, sen merdiven altı üretim yapmayan bir yerden almadığın sürece gidir weider de alsan, HIQ de alsan sana aynı ürün gelir, creatine creatindir, farklı bir şekilde satılmaz, ayrıca şu cümleniz gerçekten çok komik ve konuya ne kadar uzak olduğunuzu gösteriyor.

Dediğim gibi creatinede şu ham madde daha kalitelidir diye bir şey yoktur, creatine creatindir, lütfen bilgili olmadığınız konularda farklı kişilerin yorumlarına karışmayın. Herkese bol şans.

Tamam kanka sen git Trendyol'dan 200 liraya 100 şase kreatin al sonuçta 1000 liralıkta kreatin 200 liralıkta değil mi?

bu iki ürünün aynı olduğunumu savunuyosun :)

Son düzenleme:
Tamam kanka sen git Trendyol'dan 200 liraya 100 şase kreatin al sonuçta 1000 liralıkta kreatin 200 liralıkta değil mi?
Dostum sanırsam okuma yazma konusunda sıkıntıların var, yazdığım yazıda yazıyorki, Güvendiğiniz bir markadan satın alabilirsiniz sonrasında şunuda ekledim, Merdiven altı üretim yapmayan biryerden satın alabilirsiniz, sen buradan ne anlıyorsun acaba? Şuradan biraz destek almanı öneririm.

Dostum sanırsam okuma yazma konusunda sıkıntıların var, yazdığım yazıda yazıyor ki, Güvendiğiniz bir markadan satın alabilirsiniz sonrasında şunu da ekledim, Merdiven altı üretim yapmayan bir yerden satın alabilirsiniz, sen buradan ne anlıyorsun acaba? Şuradan biraz destek almanı öneririm.

Sorunum kreatin, kreatindir demenle ilgili;
  • Kreatin monohidrat.
  • Kreatin etil ester.
  • Kreatin fosfat.
  • Kreatin sitrat.
Bu kreatin türleri arasından eğer kreatin monohidrat özelinde aldığın creatinlerin marka bilinirliği ve araştırmaları yüksek ise pek bir farkı yoktur deseydin fikrine katılırdım, ancak belli ki ya bu konu hakkında bilgin yok ya da düşündüklerini ifade etme kısmında ciddi eksikliklerin var. İyimser olarak ikinci durumu varsayıyorum, bu makale ilgini çekebilir :)

sorunum kreatin, kreatindir demenle ilgili;
  • Kreatin monohidrat.
  • Kreatin etil ester.
  • Kreatin fosfat.
  • Kreatin sitrat.
Bu kreatin türleri arasından eğer kreatin monohidrat özelinde aldığın creatinlerin marka bilinirliği ve araştırmaları yüksek ise pek bir farkı yoktur deseydin fikrine katılırdım, ancak belli ki ya bu konu hakkında bilgin yok ya da düşündüklerini ifade etme kısmında ciddi eksikliklerin var. iyimser olarak ikinci durumu varsayıyorum, bu makale ilgini çekebilir :)

Birazcık profilimi incelesen veya önceki fitness konularına bakarsan ne demek istediğimi anlardın, her neyse soruna gelelim, şunu bilmen lazımki her Creatine Monohidrat formundadır, diğerleri altında kalan şeylerdir, ve gereksiz şekilde ayrılırlar, Creatine sahte olarak satılmadığı sürece hepsi aynıdır çünkü saf maddelerdir bunu anlamak çok zor olmamalı, ayrıca kendini altda görüp beni taklit etmeye çalıştın, güldürdün beni, bu konu hakkında başka yazı yazmayacağım, KS arkadaş anlaması gerekeni anladı, sanada Allah yardım etsin.

Birazcık profilimi incelesen veya önceki fitness konularına bakarsan ne demek istediğimi anlardın, her neyse soruna gelelim, şunu bilmen lazımki her creatine monohidrat formundadır, diğerleri altında kalan şeylerdir, ve gereksiz şekilde ayrılırlar, creatine sahte olarak satılmadığı sürece hepsi aynıdır çünkü saf maddelerdir bunu anlamak çok zor olmamalı, ayrıca kendini altda görüp beni taklit etmeye çalıştın, güldürdün beni, bu konu hakkında başka yazı yazmayacağım, ks arkadaş anlaması gerekeni anladı, sanada Allah yardım etsin.

Her marka kullanıcılarına o kadar dürüst değil, gıda mühendisinin bunları derlediği bir listesi var bu piyasaya göre biraz fazla safsın. Her marka monohidrat formunda kullanmıyor son yıllarda bazı markalar monohidrat diye yazsa bile denetleme almadıkları için ucuza mal etmek amaçlı sahtekarlıklar yapabiliyor bundan dolayı bilmediğin ismini duyamadığın markalardan sırf monohidrat yazıyor diye alma dostum parana yazık olur. Sözüm soraya soran arkadaşa.

Geri
Yukarı