Premiere Pro hızlandırma efekti ses sorunu

aasmcan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus TUF Gaming A520M-PLUS WiFi - CPU: AMD Ryzen 5 5600 - GPU: Asus Dual AMD RX 6600 - RAM: XPG 16GB(2x8GB) Spectrix D41 RGB 3200mhz CL16 - SSD 1: Kingston 500GB NV2 NVMe 3500MB-2100MB M.2 - SSD 2: Kingston SSDNow 240GB SATA 3 V300
Mouse: Razer Mamba Elite - Pad: SteelSeries QcK L - Klavye: Razer Blackwidow Chroma - Kulaklık: Razer Barracuda X 2022
İyi forumlar herkese. Premiere Pro programında bir videoya FX kutucuğundan hızlandırma efekti ekliyorum. Fakat 2 aralığa eklediğim hızlandırma veya yavaşlamaya göre video altındaki ses dosyasının uzunluğu hiçbir şekilde değişmiyor. Örneğin videoyu hızlandırıyorum ama ses normal hızda devam edip kaymaya neden oluyor. Nasıl yapabilirim bunu? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar herkese. Premiere Pro programında bir videoya FX kutucuğundan hızlandırma efekti ekliyorum. Fakat 2 aralığa eklediğim hızlandırma veya yavaşlamaya göre video altındaki ses dosyasının uzunluğu hiçbir şekilde değişmiyor. Örneğin videoyu hızlandırıyorum ama ses normal hızda devam edip kaymaya neden oluyor. Nasıl yapabilirim bunu? Teşekkürler şimdiden.

İkisinin hızını ayrı ayrı değiştirebilirsin ama birlikte alırsan ses dosyasını hızlandırmaz, sebebini bilemiyorum.

Peki bunu çözebileceğim herhangi bir yol ya da bir program var mı? Videonun belirli bir kısmına slow motion eklediğim zaman sesin de aynı şekilde olmasını istiyorum çünkü.

Peki bunu çözebileceğim herhangi bir yol ya da bir program var mı? Videonun belirli bir kısmına Slow Motion eklediğim zaman sesin de aynı şekilde olmasını istiyorum çünkü.

Hayır bu herkes de böyledir seste (bu ses mevzusu ile uğraşanlar için) ciddi kayıplar olduğundan böyle tasarlanmış sanırım video Slow mo. Edilirken seste ayriyetten yapılmalı tek zorluk Speed ramp yapımında ama onu öğrencek seviyedeysen Speed Ramp'a sesi oturtmakta çocuk oyuncağı olacaktır. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı