Premiere Pro'da ".mov" formatıyla çıktı alınamıyor

Ranex

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Merhaba sevgili forumseverler. Başlıkta belirttiğim gibi iPhone ile çektiğimiz bir YouTube videosu var, biraz uzun. Premiere Pro'yu uzun süre kullanıyorum ama hiç mov formatıyla çalışmamıştım. Atarken sorun yok, editlerken de öyle ama export alırken hata veriyor. Codec istedi onu da yükledim offline kütüphaneye ama yok yani çözemiyorum. MP4'e çevirmeyi düşündüm ama uzun olduğu için boyut sebebiyle hiçbir site kabul etmedi. Vegas Pro indirdim, onda sorun olmuyor ama hem uzun videonun editi bitti hem de Vegas eskiden kullanmıştım, artık eski rahatlığı alışkın olmadığım için bulamıyorum. Vegas'tan MP4 export alıp Premier'de yeniden editlemeyi de düşündüm ama bitrate düştükçe düşüyor, hoş olmuyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum değerli dostlar<3

Dosya çevirici sitelerden çevirsen olur aslında.
Mesajda belirttiğim gibi hocam videolar 20-60dk bandında editle kısaltacaktım ama boyut dolayısıyla kabul etmiyor siteler de...

Selam değerli dostlar. Premiere Pro 2024 indirdim ve sorun çözüldü. Biraz ağır render alsa da onun sebebinin yükü ekran kartıma değil de işlemciye bindirdiği olduğu kanısına vardım. Sorun yok, o da başka bir forumun konusu olur çözemezsem :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı