Preo Bluetooth kulaklıktan gelen bip sesi

ctrlshift

Hectopat
Makaleler
1
Preo marka bir Bluetooth kulaklığım var. Öyle süper ses kalitesinde bir şey değil ama video izlerken falan kolaylık sağlıyor. Şöyle bir sorun var ki ses gelirken arkadan sürekli bip bip şeklinde sinyal veriyor. Ama böyle sürekli dostlar delirtircesine. Herhangi bir şey çalmıyorken yapmıyor, ama mesela müziği oynatmaya başladın daha ses gelmeden onun sinyal sesi geliyor ve sürekli ötüyor. Müzik durduktan biraz sonra da susuyor. Müziği yüksek sesli açarsan sorun yok duymuyorsun ama kısık seste zehir ediyor sana. Ya da bir duraklama olduğunda falan. Zaten video izlerken konuşmanın tamamında duyuyorsun. Telefonda da bilgisayarda da aynı sorun, o yüzden cihazda problem vardır diye düşünüyorum ama çözülebilecek bir problem mi sormak istedim.

Preo marka bir Bluetooth kulaklığım var. Öyle süper ses kalitesinde bir şey değil ama video izlerken falan kolaylık sağlıyor. Şöyle bir sorun var ki ses gelirken arkadan sürekli bip bip şeklinde sinyal veriyor. Ama böyle sürekli dostlar delirtircesine. Herhangi bir şey çalmıyorken yapmıyor, ama mesela müziği oynatmaya başladın daha ses gelmeden onun sinyal sesi geliyor ve sürekli ötüyor. Müzik durduktan biraz sonra da susuyor. Müziği yüksek sesli açarsan sorun yok duymuyorsun ama kısık seste zehir ediyor sana. Ya da bir duraklama olduğunda falan. Zaten video izlerken konuşmanın tamamında duyuyorsun. Telefonda da bilgisayarda da aynı sorun, o yüzden cihazda problem vardır diye düşünüyorum ama çözülebilecek bir problem mi sormak istedim.
Kulaklığı tam şarjdayken denediniz mi? Bataryası az olduğunu anlatmaya çalışıyor olabilir.

Oncelikle merhaba bende xiaomi erphones 2 basic var sadece sol taraftan sesi kistin zaman veya konpile kapattin zaman ama muzik veya video oynar vaziyette bip sesi geliyor eyerki muzu kapatim zaman iki adet bio sesi veriyor ve susuyor sizinkide buna benzer bişeymi

Oncelikle merhaba bende Xiaomi erphones 2 Basic var sadece sol taraftan sesi kistin zaman veya konpile kapattin zaman ama muzik veya video oynar vaziyette bip sesi geliyor eyerki muzu kapatim zaman iki adet bio sesi veriyor ve susuyor sizinkide buna benzer bir şey mi?

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama sorunu çözebildiniz mi? Bende de aynı kulaklık var sizinle aynı sorunu yaşıyorum.

Evet bu sorunu ben de yaşadım. Kulaklığı resetledikten sonra sorunum çözüldü ayrıca telefonlarımızda bulunan AAC ayarı (Bilmeyenler için kulakliktan gelen müzik sesinin kalitesini artırıyor) yüzünden de meydana geliyor olabileceğini düşünüyorum çünkü çağrı geldiği zamanlarda da sorunsuz şekilde kullanima devam ettim. AAC ayarını kapatıp deneyebilirsiniz. Format konusuna da gelirsek kullanim talimatlarinda yazdığı gibi her iki kulaklığa da aynı anda 7 kere dokunun kutusuna koyun islem bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı