İnceleme Preo my Game Gaming kulaklık MG13

Hemen ürüne geçmek istiyorum. Ürünün genel kalitesine gelecek olursum ürünün ses kalitesi güzel ve tam bir performans ürünü olduğunu söyleyebilirim eğer ki yüksek bir miktar ödeme yapmak istemiyorsanız sizin için ideal diyebilirim 190TL gibi bir fiyatı var bence dolar 18TL iken alınabilecek güzel ürünlerden birisi olduğunu söyleyebilirim ve 7.1 Virtual sound özelliği olması birçok kişinin işine yarayacak [7.1 Kullanmadığım için hiç denemedim] ve en iyi özelliği olarak adlandırdığım şey ise mikrofonu, mikrofonu benim beklediğimden çok daha iyi bir mikrofondu ve bu benim işime çok yaradı ve bass konusunda Bass'ı açarsanız güzel bir müzik deneyiminiz olacağını umuyorum ama şöyle bir sorunu var ki kulaklığı alalı 6-9 ay arası oldu ve derisi soyulmaya başladı ses kalitesi olarak güzel ama ürünün genel kalitesi olarak bu benim için büyük bir sıkıntı ama bunu dert etmeyenler için problem olacağını sanmıyorum ve uzun süre kulaklığı taktığınız için kafanız ağrımasın diye kulaklığın üstüne deri var bunu birçok kişi ister ki benim hoşuma gitti 190TL'ye alınabilecek en iyi kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Kulaklık değerlendirmesi yaparken genel olarak ses kalitesi için "güzel, kaliteli" gibi ifadeler kullanmak pek yeterli olmuyor. Sesin kalitesini tahlil edip edemeyeceğiniz konusunda herhangi bir bilgilendirme de yapmamışsınız. En azından piyasada çok bilinen, mümkün mertebe muadili olan bir ürünle karşılaştırmalıydınız ki kalitesini az çok anlayabilelim. Kendi yorumumu da katmam gerekirse bu tür ucuz ürünler genelde Çin'den getirilip üzerine marka basılan ürünlerdir. Malzeme kaliteleri genellikle aynıdır. Biraz amatörce bir inceleme olmuş, teşekkürler.

Kulaklık değerlendirmesi yaparken genel olarak ses kalitesi için "güzel, kaliteli" gibi ifadeler kullanmak pek yeterli olmuyor. Sesin kalitesini tahlil edip edemeyeceğiniz konusunda herhangi bir bilgilendirme de yapmamışsınız. En azından piyasada çok bilinen, mümkün mertebe muadili olan bir ürünle karşılaştırmalıydınız ki kalitesini az çok anlayabilelim. Kendi yorumumu da katmam gerekirse bu tür ucuz ürünler genelde Çin'den getirilip üzerine marka basılan ürünlerdir. Malzeme kaliteleri genellikle aynıdır. Biraz amatörce bir inceleme olmuş, teşekkürler.
Evet biliyorum amatörce oldu ilk incelemem yorumunu dikkate alıcağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı