Çözüldü PresentationFontCache.exe ve DeviceAssociation Framework nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

benmuhammed

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul - Turkey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: DDR3 12 GB
Ekran kartı: Intel(R) HD Graphics 4600 I NVIDIA GeForce GT 750M
Anakart: Bilmiyorum. (ASUS N550JV Laptop kullanmaktayım.)
İşlemci: Intel(R) Core(TM) İ7-4700HQ @2.40GHz
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, şu PresentationFontCache.exe ve Deviceassocaition Framework nedir? Bilgisayarımı temizlerken karşıma geldi. Ve önerebileceğiniz Anti-Virüs.

Son düzenleme:
Çözüm
Yazı tiplerini önbelleğe alarak WPF programlarının performansını arttırır. Virüs değildir.
Mailinizi girebilirsiniz sıkıntı olmaz, kredi kartı olmadan para çekemezler zaten merak etmeyin.

Mailime 2'de bir preminium satın al falan demez değil mi :D. Geçici e-posta kullanabilir miyim? Zaten sadece 1 kerelik kullanacağım. Sadece tarama yapıp sileceğim.

Mailime 2'de bir preminium satın al falan demez değil mi :D. Geçici e-posta kullanabilir miyim? Zaten sadece 1 kerelik kullanacağım. Sadece tarama yapıp sileceğim.
Rastgele bir e-posta da girebilirsiniz sıkıntı olmaz.

1618572868279.png

Hangisine tıklayayım hocam?

Evet hocam yazmayabilirsiniz, sorun olursa ekran resmi atabilirsiniz.

Şu an Kaspersky tam tarama yapıyor. Aynı zamanda Malwarebytes'in taramasını açsam bir şey olur mu?

Hocam çakışabilirler, Kaspersky'in taraması bitince yapabilirsiniz.

Çakışınca System32 siliniyordu değil mi :D. Teşekkürler. Böyle konularda titizimdir, bu sebeple her adımımı yazıyorum. Kusura bakmayın zamanınızı yedim :D. Bir şey olursa yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı