Prime B350M-K Windows 7 Kurulumu | Klavye ve Fare Çalışmıyor

Birolltopall

Hectopat
Telefonumun gerekli ayarları için 2. harddiskime Windows 7 kurmak istedim. Ama bir sıkıntı var UEFI olarak flash bellek hazırladım ve Boot ettim. Kurulum aşamasına gelene kadar fare ve klavye çalışırken kurulum ekranında hiçbiri çalışmıyor. Windows ortamında diğer harddiskime Windows 7 kurabilir miyim? Bildiğiniz yardımcı programlar var mıdır acaba? Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

İşlemcin Ryzen Ve Anakart'ın AM4 mü özel bir ISO patcher gerekiyor yükleyebilmen için.
Yoksa 3.1 - 3.0 portları çalışmıyor anakartın'da USB 2.0 olduğunu düşünmüyorum ayrıca UEFI'yi BIOS'tan legacy'e alman gerekecek.
Anakartının modelini belirt.
Eğer ki tahmin ettiğim gibi işlemcin (Ryzen) değilse yeni nesil Intel işlemciler için de ayrı patch var ISO patch.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2019-11-11 15.10.07.png
    Ekran Resmi 2019-11-11 15.10.07.png
    39,6 KB · Görüntüleme: 46
2.0 Portlarına takıp denediniz mi bu arada
https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/...Installer_W10_64_W7_64_VER10401_20190401R.zip Asus'un bu yazılımını indirin...
[Motherboard] ASUS EZ Installer yardımı ile Windows® 7 nasıl yüklenir? | Resmi Desteği | ASUS Türkiye Bu sayfadaki talimatları uygulayın.
ISO Bu yazılım ile yazılmalı.

Ek not : Anakartın diğer yazılımlarına bu sayfadan erişebilirsiniz PRIME B350M-K Driver & Tools | Motherboards | ASUS Global
Hemen deniyorum teşekkür ederim. Konuyu yanlışlıkla çözüldü diye işaretledim bunu nasıl düzeltirim acaba ?

2.0 Portlarına takıp denediniz mi bu arada
https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/...Installer_W10_64_W7_64_VER10401_20190401R.zip Asus'un bu yazılımını indirin...
[Motherboard] ASUS EZ Installer yardımı ile Windows® 7 nasıl yüklenir? | Resmi Desteği | ASUS Türkiye Bu sayfadaki talimatları uygulayın.
ISO Bu yazılım ile yazılmalı.

Ek not : Anakartın diğer yazılımlarına bu sayfadan erişebilirsiniz PRIME B350M-K Driver & Tools | Motherboards | ASUS Global
Formatlerken USB belleği hata veriyor.

Patch'li ISO'yu nereye kaydedeceğini seçtin mi?
Şimdi yaptığım şeyleri açıklayım yanlışım varsa söylersiniz.
İndirdiğim Windows 7 ISO'sunu çalıştırdım sanal ISO programı ile şu an F diski olarak görünüyor.
Programndan Windows 7 OS disc to USB Storage device seçtim.
Windows 7 kurulum diski seçtiriyor oradan F Diskini seçtim.
Son adımda da Flash Belleğimi seçtim.
Formatlama uyarısı geliyor evet diyorum yüzde 2'ye kadar gelip sonra hata veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı