"Prime Gaming'i etkinleştirmek için cep telefonu numaranızı ekleyin" hatası

Deslow

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle, Twitch Prime ile abone olduğum kanalın abonelik süresi 1 hafta sonra bitiyor. Ben de başka bir kanala abone olmak istiyorum ancak Prime Gaming'i etkinleştir yazısına tıkladığımda "Prime Gaming'i etkinleştirmek için cep telefonu numaranızı ekleyin." yazısı ile karşılaşıyorum. 2 farklı telefon numarası ekledim hâlâ aynı sorun. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şu an zaten bir aboneliğiniz bulunduğundan dolayı Prime Gaming'de aynı zamanda aktif durumdadır. Aboneliğiniz bir hafta sonra bittiği zaman tekrar yenilemek için ücret yatırdığınız takdirde yeni bir kanala abone olabilirsiniz. Gaming'i etkinleştirmek için sizden telefon numarası istemesini gerçekten anlamadım ama hesabınızda iki adımlı doğrulama açık mı?

Aynı hesaptan bahsediyorsanız 2 kez ücretsiz kullanamassınız. Fakat farklı hesapta telefon numarasını deniyorsanız farklı bir prime aktive edilmiş hesapta kullanılan gsm numaraları tekrardan başka amazon hesabında prime için kullanılamıyor. Amazon yetkilileriyle bu konu hakkında görüşmüştüm.

Sanırım iki adımlı doğrulama açık değil, nereden açabilirim? Bu arada detaya girmek gerekirse, abone olduğum kanal harici başka bir kanal giriyorum. Abone ol kısmına basıp "ücretsiz denemeye başlayın" yazısına tıklıyorum. Ardından "Prime Gaming'i etkinleştir" yazısına tıkladıktan sonra devam diyorum ve "Prime Gaming'i etkinleştirmek için cep telefonu numaranızı ekleyin." bu hata çıkıyor.

Sanırım iki adımlı doğrulama açık değil, nereden açabilirim? Bu arada detaya girmek gerekirse, abone olduğum kanal harici başka bir kanal giriyorum. Abone ol kısmına basıp "ücretsiz denemeye başlayın" yazısına tıklıyorum. Ardından "Prime Gaming'i etkinleştir" yazısına tıkladıktan sonra devam diyorum ve "Prime Gaming'i etkinleştirmek için cep telefonu numaranızı ekleyin." bu hata çıkıyor.

Hocam size yarın sabah sakin kafayla çok daha detaylı bilgi vermek isterim. Prime işleriyle çok fazla uğraşmış ve neredeyse kafayı sıyıracak raddeye gelmiş durumdaydım bir aralar. Discord'dan eklerseniz denz#0181 veya Instagram onlydnzz_gs ekleyin yarın yardımcı olayım.

Hocam size yarın sabah sakin kafayla çok daha detaylı bilgi vermek isterim. Prime işleriyle çok fazla uğraşmış ve neredeyse kafayı sıyıracak raddeye gelmiş durumdaydım bir aralar. Discord'dan eklerseniz denz#0181 veya Instagram onlydnzz_gs ekleyin yarın yardımcı olayım.

Discord'dan atamıyorum istek dostum.

Merhabalar,
Maalesef aynı sorun bende de var zahmet olmazsa bana da anlatabilir misiniz çünkü şuan telefon numaram başka hesapta kayıtlı değil ve başka numaralarla denememe rağmen aynı hata ve bu hatayı sadece ben almıyorum arkadaşımda da aynı hata.
İnstagramdan istek attım :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı