Prime H410M-K r2.0 BIOS 2802 ses gelmiyor

Furkan GRFN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
İşletim sistemimi Windows 11'e yükseltmek için, anakartımın son BIOS sürümünü indirmem gerekiyordu. İndirdim kurdum sorunsuz oldu fakat ses alamıyorum. Kulaklığı tanımıyor fakat, monitörün hoparlörünü algılıyor? Anlamadım 2 tane farklı kulaklıkla denedim yine olmadı. Nasıl düzeltebilirim? (eski BIOS'um 2421)di. Eski BIOS'a çevirmeye karar verdim fakat bir türlü bulamadım nette.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverlarını kontrol ettin mi?
Ekran Görüntüsü (437).png

algılamıyor ki kulaklığı. Sadece monitörü algılıyor.

İşletim sistemimi Windows 11'e yükseltmek için, anakartımın son BIOS sürümünü indirmem gerekiyordu. İndirdim kurdum sorunsuz oldu fakat ses alamıyorum. Kulaklığı tanımıyor fakat, monitörün hoparlörünü algılıyor? Anlamadım 2 tane farklı kulaklıkla denedim yine olmadı. Nasıl düzeltebilirim? (eski BIOS'um 2421)di. Eski BIOS'a çevirmeye karar verdim fakat bir türlü bulamadım nette.

Dostum merhaba 2 gündür bende aynı sorunu yaşıyorum çıldırmak üzereyim ses yok format attım yine yok arıza kaydı oluşturdum servise yönlendiricem.

Dostum merhaba 2 gündür bende aynı sorunu yaşıyorum çıldırmak üzereyim ses yok format attım yine yok arıza kaydı oluşturdum servise yönlendiricem.
Vala bende çıldırmak üzereyim. Asusa yazıyorum cevap yok, gaminggentrden almıştım oraya yazıyorum oradanda cevap yok. Halledebilirsen haberdar olmak isterim bende halledebilirsem yazacağım. Can sıkıcı bir durum. Internet üzerinden başka biosunu bulamadım bir türlü yoksa kolay. H410M-K r2 olmayan versiyonun biosunu denemeyi düşünüyorum fakat olur mu olmaz mı bilmiyorum.
Asus bios konusunda çok sıkıntılı. Kardesim neden eski biosları silersin ki? Yani bari siliyorsun yüklediğin bios düzgün olsa. Herkes aynı sıkıntıyı yaşıyor.

Vala bende çıldırmak üzereyim. Asusa yazıyorum cevap yok, gaminggentrden almıştım oraya yazıyorum oradanda cevap yok. Halledebilirsen haberdar olmak isterim bende halledebilirsem yazacağım. Can sıkıcı bir durum. Internet üzerinden başka BIOS'unu bulamadım bir türlü yoksa kolay. H410M-K R2 olmayan versiyonun BIOS'unu denemeyi düşünüyorum fakat olur mu olmaz mı bilmiyorum.

ASUS BIOS konusunda çok sıkıntılı. Kardesim neden eski BIOS'ları silersin ki? Yani bari siliyorsun yüklediğin BIOS düzgün olsa. Herkes aynı sıkıntıyı yaşıyor.

Tabii ki haberleşelim ben bir arkadaş ile görüştüm şu an tek çare beklemek bana bir de USB kulaklık önerdi çalışır diye ben yeni BIOS'u bekleyeceğim. Servise göndermeme kararı aldım 1 ay a yakın sürecek bulamayacaklar bir de tek çare beklemek.

Çözüm buldunuz mu agalar bende de aynı sorun var.
Maalesef. Eski biosu tek bu sitede bulabildim fakat, Çin numarası istediği için bir türlü indiremedim isterseniz sizde deneyin.

Maalesef. Eski BIOS'u tek bu sitede bulabildim fakat, Çin numarası istediği için bir türlü indiremedim isterseniz sizde deneyin.

Denedim dediğiniz gibi Çin de yaşayan birisi lazım çok sinir bozucu keşke güncellemeseydim.

Yeni konular

Geri
Yukarı