Prince Of Persia'ya ne oldu?

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Kendisi Ubisoft'un ilk göz bebeklerinden ve Assassin's Creed oyununun fikir babalarından birisidir. Ama hiç ses soluk çıkmıyor. Günümüz teknolojileri ile güzel bir tane çıkarsalar güzel olurdu. Eskiden en sevdiğim serilerden biriydi. Sonra Assassin's Creed daha fazla tuttu ama Prince of Persia'nın şu an ki yapılan oyunlar gibi bir grafikle yapılsa... Ubisoft bir sürpriz yapsa bu Prince Of Persia sevenler için çok hoş bir sürpriz olurdu. Bir haber var mı çıkacağı ile ilgili?

En son Prince of Persia: Assassins gelecekti. Sonuç: Assassin's Creed. Ben duymadım bir haber. Ama epic bir oyun serisiydi PoP benim için. 2. oyun baya sağlamdı. Ubi$oft bir daha PoP çıkarmaz gibi geliyor bana.

En sevdiğim oyunu bu oldu: Save 40% on Prince of Persia® on Steam

Dövüş dinamikleri, oyunun geniş her yere gidilebilir haritası, yaratıklar ve en önemlileri bosslar. Aksiyon sahneleri, kombolar, hikaye, haritalar içinde yer alan bulmacalar...

Oyun kendini oynatıyordu, şu an 5.99 $ fiyatı var. Şok indirime filan girse alır bir daha oynarım. Şimdi oynamadığım oyunlar için parayı saklıyorum.

Komboyu tamamlamak için doğru anda basarsan hepsi kolay ama e bir zahmet zor olsun. Asıl keyfi orada... Güzel oyun ya ben yeni bir tane çıkmasını isterim açıkçası... Ama firmanın tutmuş oyunları var. Pek ümidim yok açıkça benimde... :(:confused:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı