Privatezilla ile Windows'un gizlilik ayarlarını kolayca düzenleyin

Merhaba,
Sizlere Windows gizlilik ayarlarınızı yönetmenizi kolaylaştıracak bir program tavsiyesinde bulunmak istiyorum: Privatezilla (spydish)

Bu program;
  • Windows gizlilik ayarlarınızı kolayca düzenlemenizi ve telemetri gibi verilerinizi toplayan işlevleri kapatmanızı sağlar.
  • Açık kaynak kodludur.
  • 166 KB boyuta sahiptir.
  • Türkçe desteklidir.
  • Hangi işlevleri kapatmanız gerektiği konusunda size açıklama sunarak rehberlik eder. Açıklamalar tamamen Türkçe desteklidir.

Programı incelemek ve indirmek için:

Dosya Ekleri

• images.jpeg-7.jpg
    images.jpeg-7.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 75
Merhaba,
Sizlere Windows gizlilik ayarlarınızı yönetmenizi kolaylaştıracak bir program tavsiyesinde bulunmak istiyorum: Privatezilla (spydish)

Bu program;
  • Windows gizlilik ayarlarınızı kolayca düzenlemenizi ve telemetri gibi verilerinizi toplayan işlevleri kapatmanızı sağlar.
  • Açık kaynak kodludur.
  • 166 KB boyuta sahiptir.
  • Türkçe desteklidir.
  • Hangi işlevleri kapatmanız gerektiği konusunda size açıklama sunarak rehberlik eder. Açıklamalar tamamen Türkçe desteklidir.

Programı incelemek ve indirmek için:

Hocam, benim mikrofonum çalışmamaya başladı bu programdan sonra, ayrıca Minecraft Windows 10 Edition'da Xbox hesabıma giriş yaparken, yarasa hatası vermeye başladı, nasıl çözeceğim, hangi ayarlar buna sebep oluyor.

Hocam, benim mikrofonum çalışmamaya başladı bu programdan sonra, ayrıca Minecraft Windows 10 Edition'da Xbox hesabıma giriş yaparken, yarasa hatası vermeye başladı, nasıl çözeceğim, hangi ayarlar buna sebep oluyor.
Uzun zaman önce kullanmıştım, sanırım ilgili işlevleri seçtikten sonra "revert selected (seçileni eski haline döndür)" derseniz düzelecektir, diye umuyorum. Ayrıca günlük hayatta kullandığınız işlevleri devre dışı bırakmamalısınız, işlevlerin açıklamalarını okuyup işinize yaramadığından emin olduktan sonra devre dışı bırakın.

Bir de O&O ShutUp10 programının daha iyi olduğunu söylemeliyim, şurada konusu var: https://www.technopat.net/sosyal/konu/o-o-shutup10-oosu10-ayarlari.664075/

Uzun zaman önce kullanmıştım, sanırım ilgili işlevleri seçtikten sonra "revert selected (seçileni eski haline döndür)" derseniz düzelecektir, diye umuyorum. Ayrıca günlük hayatta kullandığınız işlevleri devre dışı bırakmamalısınız, işlevlerin açıklamalarını okuyup işinize yaramadığından emin olduktan sonra devre dışı bırakın.

Bir de o&o shutuP10 PROgramının daha iyi olduğunu söylemeliyim, şurada konusu var: https://www.technopat.net/sosyal/konu/o-o-shutup10-oosu10-ayarlari.664075/

Shutup'un ayarlarını yapamadım ya, şimdi hangilerini kapatıp kapatmamam gerektiğini bilmediğim için uğraşasım gelmedi, bu privatezilla saçmalığı otomatik yapıyor, olarak anlatıldığından seçmiştim, aslında sistemin içinden geçiyormuş, adam gibi çalışan sistemi bozdu daha 2 gün önce çalışan oyunlarımın hepsini 0xc00007b hatasından açmadı, mikrofonumu deaktif etti, en kötüsüde Xbox'u bozdu :(

@MustafaİRen varsayılanda kalması yeterli zaten, ekstra bir şey yapmana gerek yoktu. Hepsini işaretlediysen o zaman sorun. Kullandım bu programı önceden, bahsettiğin sorunları da yaşamadım. Bahsettiğin sorunlar da çözülebilir ama önerimi bile denemeye üşenmişsin. Ayrıca programın nasıl kullanılacağını bilmeden, açıklamalarını dikkate almadan kullanırsan böyle sorunlar yaşaman gayet normal.

@Mustafairen varsayılanda kalması yeterli zaten, ekstra bir şey yapmana gerek yoktu. Hepsini işaretlediysen o zaman sorun. Kullandım bu programı önceden, bahsettiğin sorunları da yaşamadım. Bahsettiğin sorunlar da çözülebilir ama önerimi bile denemeye üşenmişsin. Ayrıca programın nasıl kullanılacağını bilmeden, açıklamalarını dikkate almadan kullanırsan böyle sorunlar yaşaman gayet normal.

Haklısın hocam, manuel ayarları dışında 3 5 ayarı daha aktif etmiştim shutup programından, tekrar deniyeyim.
@terzarima
Hocam, sanırım sistem geri yükleme noktası sayesinde geriye alacağım, ve Shutup'da deneme yapacağım otomatik seçilenlerle,

1621717849863.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı