Prize takınca çalışan her bilgisayarın oyun canavarı olması

Letgo sayesinde GT 730 ekran kartımı 3 ay önce 400TL'ye sattım. Arada üzülüyor gibi oluyorum ama kazık yiye yiye de olsa bir şekilde öğrenmeli insan.😁

Araştırıp, sorgulamamanın cezası budur. Ben imzamdaki sistemi toplarken 40 ayrı yere, 80 farklı kişiye danıştım...

İmzamdaki sistem de şu:

Ryzen 5 3600 ▾ ASRock B450M PRO4 ▾ XPG 16 GB(2x8) Spectrix D41 RGB 3000 MHz ▾ Sapphire Pulse RX 5600XT ▾ Kingston A400 480GB ▾ Dark Guardian Pro ▾ Sharkoon SHP650 V2 650W.

Araştırıp, sorgulamamanın cezası budur. Ben imzamdaki sistemi toplarken 40 ayrı yere, 80 farklı kişiye danıştım...

Sistem iyi olmuş ben de aynılarını önerirdim performans ve ekonomi açısından. Özellikle Sapphire Pulse 5600 XT benim de düşündüğüm bir modeldi fakat darboğaz riskinden dolayı (çünkü 2060 ile zorlanıyordu) 5500 XT 8 GB olanını almıştım.
Gerçi Nisan ayında yanında gelen AMD Reward kodunu $80'a satıp kartı 1100 TL'ye getirmiş oldum ama çaktırma 😂.

@kino o reward kodunu nasıl aldığını benimle paylaşır mısın rica etsem. :D

AMD'nin düzenli olarak bu kampanyası var. Belli satıcılarda geçiyor her ülkede. Tabii hediyeler her ay değişiyor işlemci ve ekran kartına göre. Bu satıcılar dışında aldıysan biraz alman zor kodu artık ama yine de AMD'ye mail atabilirsin veya aldığın yere sorman lazım.

Şu anki hediyeler bu sayfada görünüyor;

Bunlar da satıcılar;

Screenshot_3.png

Bu da benim aldığım zamanki hediye paketiydi 5500 XT için.

31061046879l.jpg

@MOUNTAINCAT Bu nerenin sayfası o font, o sistem nedir? 1 TB Samsung NVMe koyup yanına Frisby kasa koymuşlar. Ekran kartı GT 1030, işlemci 9900K.

Son düzenleme:
AMD'nin düzenli olarak bu kampanyası var. Belli satıcılarda geçiyor her ülkede. Tabii hediyeler her ay değişiyor işlemci ve ekran kartına göre. Bu satıcılar dışında aldıysan biraz alman zor kodu artık ama yine de AMD'ye mail atabilirsin veya aldığın yere sorman lazım.

Şu anki hediyeler bu sayfada görünüyor;

Bunlar da satıcılar;

Eki Görüntüle 685547

Bu da benim aldığım zamanki hediye paketiydi 5500 XT için.

Eki Görüntüle 685548

@MOUNTAINCAT Bu nerenin sayfası o font, o sistem nedir? 1 TB Samsung NVMe koyup yanına Frisby kasa koymuşlar. Ekran kartı GT 1030, işlemci 9900K.
N11 adlı sitede satıyorlar.

RAM'i olmayan oyun canavarı. O da iyiymiş.

Hadi bu satıcı kazıklama derdinde, onu anladık. Şu fotoğrafları gören de bu bilgisayarı hala adamın dediğine kanarak alıyorsa kazıklanmayı hak ediyordur bence.

Geri
Yukarı