Pro FPS oyuncusu için Fare tavsiyesi

APlusMath

Decapat
Rival 600 kullanıyordum. En azından Rival 600'e denk olabilecek bir FPS mouse tavsiyelerinizi bekliyorum. DeathAdder V2 söylediler ama ucuz ve aradığım kalitede bir mouse gibi. Bu yanılgıya sadece fiyatından dolayı düştüm. IPS değeri ve G değeri, Rival 600'e göre bile daha iyi, ama fiyatı niye bu kadar ucuz anlayamadım. (Kablosuz önermeyiniz)

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'deki fiyatlarına bakmayın. Rival 600 Deathadder V2'den sadece 4 Dolar daha pahalı. Deathadder V2 alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye'deki fiyatlarına bakmayın. Rival 600 DeathAdder V2'den sadece 4 Dolar daha pahalı. DeathAdder V2 alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam önceki konuda siz aklıma soktunuz zaten :D. Araştırdım iyi duruyor ama bakalım. Başka rakipte yok sanırım. G502 Hero FPS için ağır ve MOBA oyunları için çok tuşu var. Zowie kazık diyorlar. DeathAdder V2 yolun sonu sanırım :D.

Türkiye'deki fiyatlarına bakmayın. Rival 600 Deathadder V2'den sadece 4 Dolar daha pahalı. Deathadder V2 alın.
Siparişi verdim hocam. Teşekkür ederim yardımınız için:).

Geri
Yukarı