PRO2000 monitör menü ayarlama nasıl yapılır?

neuroxx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar monitör Pro 2000 ayarlama yapmak istiyorum ekran görüntüsü ve rengini resim olarak atar mısınız?
Konularıma hiç kimse bakmıyor.

Son düzenleme:
Konularıma hiç kimse bakmıyor.

Resimli olsun istemişsiniz. Bu forumda Pro 2000 monitör kullanan kişi sayısı 3 belki 4 bile değildir. Nasıl resimli anlatsınlar. Monitörün üstünde menü tuşu olması gerekiyor oradan ayarlama yapamıyor musunuz? Tam nasıl bir destek istiyorsunuz?

Resimli olsun istemişsiniz. Bu forumda Pro 2000 monitör kullanan kişi sayısı 3 belki 4 bile değildir. Nasıl resimli anlatsınlar. Monitörün üstünde menü tuşu olması gerekiyor oradan ayarlama yapamıyor musunuz? Tam nasıl bir destek istiyorsunuz?

Benim tuşlar sağ altta aslında ayarlıda sizin önerilerinizi bekliyim dedim.

Benim tuşlar sağ altta aslında ayarlıda sizin önerilerinizi bekliyim dedim.

İlk bilgisayarım Pro 2000'di ve monitörde aman aman bir ayar bölümü yoktu. Klasik sağ, sol, yukarı, aşağı, renk ve kontrast ayarı vardı. Özel bir ayar yapmana gerek yok. Rahatsız olduğun bir şey mi var monitöründe? Onu anlat.

İlk bilgisayarım Pro 2000'di ve monitörde aman aman bir ayar bölümü yoktu. Klasik sağ, sol, yukarı, aşağı, renk ve kontrast ayarı vardı. Özel bir ayar yapmana gerek yok. Rahatsız olduğun bir şey mi var monitöründe? Onu anlat.

Evet oyunlarda çözünürlük değiştirmek istiyorum ve ekran gelmiyor dayımın monitöründe her çözünürlük de oluyordu bende ise bazıları destekliyordu ama yan üst vb gibi yerleri siyahtı sorun bu.

Geri
Yukarı