Product Key olmadan format atmak

ArmanH8

Decapat
Bilgisayarı eskiden bilgisayarcıya format için göndermiştim. Format attıktan sonra Windows değişmiş, şimdi format atmak istiyorum fakat yeni Windows'un product Key'i yok sadece bilgisayarcıya götürmeden önceki Windows'un Key'i var. Bunu kullanabilir miyim yoksa illa bendekini bilmem gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı eskiden bilgisayarcıya format için göndermiştim. Format attıktan sonra Windows değişmiş, şimdi format atmak istiyorum fakat yeni Windows'un product Key'i yok sadece bilgisayarcıya götürmeden önceki Windows'un Key'i var. Bunu kullanabilir miyim yoksa illa bendekini bilmem gerekir mi?
W10 orjinal kullandiginiz key mi , yoksa w7 vb baska keyi mi. Soyle anlatayim once media creation tool indirin microsoftun sitesinden , sifirdan format icin usb ye yazin ve hicbirseyi saklamayin , format attiktan sonra acilirken sizden microsoft hesabiniza giris yapmanizi ve cd anahtarini girmeniz istenecek. Ben w7 keyini w10 a girdim ve sorun olmadı ama elinizde hic key yoksa bile urun anahtarim yok secenegi ile deneme surumu kuruluyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı