Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan Gözaltına Alındı

@izmirkartali Siz sanırım Ibrahim Kaboglu'nu düşünüyordunuz, o da Mansur Yavaş gibi Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması yaptı sanırsam Twitter üzerinden. Yeni bir tahmininiz var mı? :)

Bunun dışında Ahmet Ercan'ın bilgi birikimine saygı duymakla beraber genel olarak kendisinin biraz daha kitlelerin gönlünü alma amaçlı bir bilim yürüttüğünü, çoğu zaman da sanki birkaç dedikodudan ibaret ezber bilgileri pazarladığını düşünüyorum. Yine de demek değildir ki bu gözaltı durumunu aklasın. Belki şahsının eleştirisinin yeri de değildir, bilemiyorum.

@izmirkartali Siz sanırım Ibrahim Kaboglu'nu düşünüyordunuz, o da Mansur Yavaş gibi Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması yaptı sanırsam Twitter üzerinden. Yeni bir tahmininiz var mı? :)

Bunun dışında Ahmet Ercan'ın bilgi birikimine saygı duymakla beraber genel olarak kendisinin biraz daha kitlelerin gönlünü alma amaçlı bir bilim yürüttüğünü, çoğu zaman da sanki birkaç dedikodudan ibaret ezber bilgileri pazarladığını düşünüyorum. Yine de demek değildir ki bu gözaltı durumunu aklasın. Belki şahsının eleştirisinin yeri de değildir, bilemiyorum.
Doğru, Kaboğlu gibi bir Anayasa profesörü en çok hakeden aday olur benim için.
Ahmet Ercan, Naci Görür gibi isimler de meleketin acil yeniden yapılanma sürecinde iyi birer kılavuz olarak ihtiyaç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şimdi atv de konuşuyordu, yıkılan evlerin %98i 2000 öncesinde yapılmış, diyor. Kendisi yıllarca İstanbul belediye başkanlığı yaptı, 99 depreminde yıkılan evlerinde bugün yıkılanlarında suçu hep başkasında.

Şimdide kentsel dönüşüm dedik karşı çıktılar, diyorlar. Bir şekilde zeytin yağı gibi hep üste çıkıyorlar, bunlarla baş etmek çok zor. Düşün ki adam deprem olacak diyor, felaket tellalı diyip profesörü içeri atıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı