Profesyonel gamepad önerisi

KadirhanCoach

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Spor Eğitmeni
Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Profesyonel bir gamepad arıyorum. Alt segment gamepadler ile FIFA gibi hassas kontrol içeren oyunları kaldıramıyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Sırasıyla Dualshock 3, Xbox 360, Dualshock 4, Logitech F710, Steelseries Stratus XL, Dualsense ve Xbox Series Kolu kullanmış birisi olarak, bütçe dostu bir şey arıyorsan Dualshock 4'ü DS4 ile kullanabilirsin ama gerçekten sağlam profesyonel bir şey istiyorsan Xbox Series kolu kesinlikle favorim oldu Dualsense'in ne malzeme kalitesini ne elde bıraktığı hissi sevemedim satmamak için resmen direndim ama sonunda satıp Xbox kolu aldım şu anda kesinlikle rahatladığımı düşünüyorum. Ayrıca Dualsense'de Dualsense özelliklerini kullanabildiğin PC'de 1-2 oyun var DS X tarzında yazılımlarla desteği bi tık artırabiliyorsun ama kusursuz olmuyor kusursuz çalışmıyor xbox'ta olduğu gibi. PC'yi uyku modundan Xbox koluyla uyandırıp Xbox menüsü ile istediğim MS Store oyununu yatağından çalıştırıp oynayabiliyorsun. Son olarak şarjlı pil aldığında bence şarjlı bataryadan daha rahat ediyorsun 2'sini kullanırken 2'si şarj oluyor kabloya hiç maruz kalmıyorsun, Xbox Series (9. Nesil) kolu kendi deneyimimle tavsiye ederim.

Sırasıyla DualShock 3, Xbox 360, DualShock 4, Logitech F710, SteelSeries stratus XL, DualSense ve Xbox series kolu kullanmış birisi olarak, bütçe dostu bir şey arıyorsan DualShock 4'ü DS4 ile kullanabilirsin ama gerçekten sağlam profesyonel bir şey istiyorsan Xbox series kolu kesinlikle favorim oldu DualSense'in ne malzeme kalitesini ne elde bıraktığı hissi sevemedim satmamak için resmen direndim ama sonunda satıp Xbox kolu aldım şu anda kesinlikle rahatladığımı düşünüyorum. Ayrıca DualSense'de DualSense özelliklerini kullanabildiğin PC'de 1-2 oyun var DS X tarzında yazılımlarla desteği bir tık artırabiliyorsun ama kusursuz olmuyor kusursuz çalışmıyor Xbox'ta olduğu gibi. PC'yi uyku modundan Xbox koluyla uyandırıp Xbox menüsü ile istediğim MS Store oyununu yatağından çalıştırıp oynayabiliyorsun. Son olarak şarjlı pil aldığında bence şarjlı bataryadan daha rahat ediyorsun 2'sini kullanırken 2'si şarj oluyor kabloya hiç maruz kalmıyorsun, Xbox series (9. nesil) kolu kendi deneyimimle tavsiye ederim.

Hocam bir sorum olacaktır F710 nasıldır onun fiyat bandında önerebilecek gamepadiniz var mı?

Sırasıyla DualShock 3, Xbox 360, DualShock 4, Logitech F710, SteelSeries stratus XL, DualSense ve Xbox series kolu kullanmış birisi olarak, bütçe dostu bir şey arıyorsan DualShock 4'ü DS4 ile kullanabilirsin ama gerçekten sağlam profesyonel bir şey istiyorsan Xbox series kolu kesinlikle favorim oldu DualSense'in ne malzeme kalitesini ne elde bıraktığı hissi sevemedim satmamak için resmen direndim ama sonunda satıp Xbox kolu aldım şu anda kesinlikle rahatladığımı düşünüyorum. Ayrıca DualSense'de DualSense özelliklerini kullanabildiğin PC'de 1-2 oyun var DS X tarzında yazılımlarla desteği bir tık artırabiliyorsun ama kusursuz olmuyor kusursuz çalışmıyor Xbox'ta olduğu gibi. PC'yi uyku modundan Xbox koluyla uyandırıp Xbox menüsü ile istediğim MS Store oyununu yatağından çalıştırıp oynayabiliyorsun. Son olarak şarjlı pil aldığında bence şarjlı bataryadan daha rahat ediyorsun 2'sini kullanırken 2'si şarj oluyor kabloya hiç maruz kalmıyorsun, Xbox series (9. nesil) kolu kendi deneyimimle tavsiye ederim.

SteelSeries konusunda ne düşünüyorsunuz.

Geri
Yukarı