Metroda soru sorduğum kişi beni rencide etti

Ben direkt olarak orada kendi ağırlığını koyup kadının ne olduğunu yüzüne vururdum. Korumam olarak ise arka cebimdeki paslı kelebek bıçağa bir bakış atardım.

"Bir sonraki sefere bir kadına değil bir erkeğe sorun sorunuzu siz kimsinizde bana soru sormaya kalkıyorsunuz? Ben bir kadınım haddinize değil bir kadına soru sormak... "

Aklıma bir anda Porçay geldi.
Bilmem olayla alakası var mı ama:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kim varsa ona soruyorum hiç kadinlarda sorun yaratan olmadı ama böyle karenleri takmayın en fazla abartirsa kavga edin gecin.

Yokya benim yaşımda ya da benden büyük erkek sorun çıkartırsa kavga ederim. Ama kadınlarla asla bir iftira atsa bana taciz etti diye beni orada döve döve öldürürler haksız yere hiç konuşmuyorum o yüzden sınıf arkadaşlarımla konuşuyorum sadece. Konserlere dahi gitmiyorum. Yanlışlıkla elim ayağım değer bana iftira atar falan gerek yok.
Her kadın böyle değil tabii

Yokya benim yaşımda ya da benden büyük erkek sorun çıkartırsa kavga ederim. Ama kadınlarla asla bir iftira atsa bana taciz etti diye beni orada döve döve öldürürler haksız yere hiç konuşmuyorum o yüzden sınıf arkadaşlarımla konuşuyorum sadece. Konserlere dahi gitmiyorum. Yanlışlıkla elim ayağım değer bana iftira atar falan gerek yok.
Her kadın böyle değil tabii
Onlar seni döverken sen kollarını açıp bekleyecek misin babayiğit?

Yeni konular

Geri
Yukarı