Profil mesajlarındaki karakter sınırı kaldırılmalı mı?

Karakter sınırı kaldırılmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    38
Harf eksiltmek adına seçtiğim kelimeleri daha az harf barındıran eş anlamlılarıyla değiştirdiğim oluyordu. :D
Bazen kıvranıyorum ama yine de sığdıramadığım oluyor :D

Profil mesajlarının kitap gibi uzun olması bence gereksiz olur. Amacının dışına çıkıyor. Twitter’da bile karakter sınırı var.
Hocam, kitap kadar uzun olmasına gerek yok ki.
Twitter'da da olduğunu yeni öğrendim :)
Şu anki karakter sınırı kaç ki?
420.

Profil mesajlarının kitap gibi uzun olması bence gereksiz olur. Amacının dışına çıkıyor. Twitter’da bile karakter sınırı var.
Şu kadarcık bir yazıda yazıda bile boşluklar hariç 107 karakter varmış.

4 tane alt alta olacak şekilde yazınızı kopyalıyorum.

Profil mesajlarının kitap gibi uzun olması bence gereksiz olur. Amacının dışına çıkıyor. Twitter’da bile karakter sınırı var. Profil mesajlarının kitap gibi uzun olması bence gereksiz olur. Amacının dışına çıkıyor. Twitter’da bile karakter sınırı var. Profil mesajlarının kitap gibi uzun olması bence gereksiz olur. Amacının dışına çıkıyor. Twitter’da bile karakter sınırı var. Profil mesajlarının kitap gibi uzun olması bence gereksiz olur. Amacının dışına çıkıyor. Twitter’da bile karakter sınırı var.
Fazla uzun gelmedi, daha fazla olmasında bir sıkıntı göremiyorum.

Twitter'da bile 280.
Garip geldi :D

Peki, bu mesajlarda boşluklar, sürprizbozan kodları ve benzeri şeyler de karakter olarak sayılıyor, değil mi?
500 olsun bence bazen yazıyorum yarım kalıyor.
Peki, bu mesajlarda boşluklar, sürprizbozan kodları ve benzeri şeyler de karakter olarak sayılıyor, değil mi?
Sanırım bu yüzden de durum böyle.

Geri
Yukarı