Mesaj Kutusu Kaldırılmalı mı?

Kaldırılmalı mı?

• Evet

Oy: 36 59,0%
  • Hayır

Oy: 25 41,0%

• Oy verenlerin toplamı
    61

316332

Hectopat
Yer
127.0.0.1
Daha fazla  
Daha sade ve modern gözükmesi adına kullanılmayan özel mesajlar butonu kaldırılabilir. XenForo şablonuna ek bir satır ile sadece mesaj varsa gözükür hale getirilebilir. Harici durumlarda mesajlar butonu hemen yanında duran kullanıcı kutusu içinde bulunabilir.
XenForo geliştirmesi hakkında derinlemesine bilgi sahibiyim. Eğer isterse yöneticiler özel mesaj üzerinden ulaşabilir.

C0F9D82A-F968-4FB7-927E-D6884EE21067.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanamıyoruz ki zaten. Çok saçma. Anca ban yiyince. Orada 1 yazıyor. Onun dışında hiçbir işlevi yok. Kullanabilsek güzel ama kullanamadığımız için gereksiz.
Aynı şekilde düşünüyorum. Zaten kullanamıyoruz, özellikle mobilde çok sıkışık bir site olarak gözüküyor.

Ön plandan kaldırılıp profil menüsüne eklenmesi en doğru olanı. Hayır diyenlerin hangi mantıkla hayır dediğine anlam veremiyorum. Kaspersky bildirimleri geliyor olabilir 🤔

Bazen yönetici arkadaslardan mesaj aldigimiz da oluyor. Beni pek de rahatsiz etmiyor sahsen.
Forum üyelerinin %90'ının, forumda geçirdiği zamanın %99'unda kullanmadığı butonun bir tık arkaplana alınması en mantıklı seçim benim için. Rahatsız etmiyor evet fakat sade ve modern tasarım anlayışına çok uzak.

Geri
Yukarı