Profilo BD7600T-02 Buzdolabı Fan Motorunu Bulma

Cheops

Hectopat
Daha fazla  
Profilo BD7600T - 02 model buzdolabının fanı dönmüyordu. Söktüm. Yenisini uygun fiyata nereden bulabilirim? Motorun resmi ektedir :)

7da75f870c9ffb35d0d60943bb2737ac[1].jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Antalya'da olsan mesaj atardım ancak nerede olduğunu bilmiyorum. Çevrendeki tamircilere sorabilirsin.
Not: Antalya'da Dokuma semtinde Çiğdem ticaretten bulabilirsin.

mmm Burada (Bandırma) da var fakat çok uçuk rakamlar dediler... Forumda 15 tl gibi alanlar olmuş İstanbul'da 25-30 tl gözden çıkardım da nette bile 56tl den başlıyor.... Bozuk olup olmadığını da nasıl anlarım bilemedim....

mmm Burada (Bandırma) da var fakat çok uçuk rakamlar dediler... Forumda 15 tl gibi alanlar olmuş İstanbul'da 25-30 tl gözden çıkardım da nette bile 56tl den başlıyor.... Bozuk olup olmadığını da nasıl anlarım bilemedim....
Şimdi alet 220 Volt ile çalışıyor, ona direkt elektrik verebilirsin ama tehlikeli bir iş. Diğer bir husus orada nerelerde satılır bilemem, ama mecbur almanız gereken bir parça.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı