Profosyonel kuaklık önerisi

Aktif bir şekilde CS:GO oynuyorum, MM global.
Faceit 10LVL'im.
Bütçeyi dert etmeyeceğim ama lütfen çok uçuk olmasın yan mapdeki sesleri duyabileceği bir kulaklık olsun :D
Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartınız iyi ise Cooler Master MH751 veya ses kartlı modeli olan Cooler Master MH752 fazlasıyla yeterli bütçeyi abartmamak için.

Cooler Master'dan daha ucuz bir şey almak isterseniz ses kartınız iyi ise Hyperx Cloud Silver ama ses kartım iyi değil bana ses kartlı bir şey lazım derseniz Corsair HS60.

Ses kartınız iyi ise Cooler Master MH751 veya ses kartlı modeli olan Cooler Master MH752 fazlasıyla yeterli bütçeyi abartmamak için.

Cooler Master'dan daha ucuz bir şey almak isterseniz ses kartınız iyi ise Hyperx Cloud Silver ama ses kartım iyi değil bana ses kartlı bir şey lazım derseniz Corsair HS60.

Harici ses kartım yok maalesef, alsam sorun olurmu ?

Ses kartlı ise HS60 görünüş olarak ta hoşuma gitti ya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı