Korsan program indirdikten sonra virüs girmiş midir?

Evet onu duydum fakat kocaman paralı antivirüsler nasıl bunu farkında olmuyor
kanka antivirüsleride insanlar programlıyor hatasız değiller, sence en pahalı antivirüs hepsini bulsaydı devasa şirketlerde hacklenmezdi

Evet onu duydum fakat kocaman paralı antivirüsler nasıl bunu farkında olmuyor

Kütüphanede gözükmüyor çevrimdışı denedim olmadı programa tıkladım açılmıyor

Bu orjinal steam uygulamalarını non-steam çevirme yardımcı programlar yok mu crack yerine geçiyor ama steam.dll silip denedim bu sefer hiç girmedi :D
helal kanks dc var mı daha yardımcı olabilrim

kanka antivirüsleride insanlar programlıyor hatasız değiller, sence en pahalı antivirüs hepsini bulsaydı devasa şirketlerde hacklenmezdi

İnternet değerlerine de baktım bir yere bağlanmış da gözükmüyor bot-neti nasıl anlarız ?

Teşekkürler kullanmıyorum

Zaten korsan kullanan birisi değilim fakat kayıt program non-steam yapılmıyor ve bu yüzden hesaplar arasında geçiş yapamıyorum (Aile paylaşımı denedim olmadı) Obs falan denedim o zaten kasıyor ne yapıcam bilemiyorum 499 TL boşa mı gidecek

Kasper + Mb + Defender + Comodo hepsini tarattım sorun yok dedi benim anlamadığım neden masaüstünde reflesh iconu dönüyordu ve klasörler neden kastı güvenilir bir yerden indirmiştim
Hocam tam url vermeden siteyle alakalı ipucu verir misiniz? Mesela bir site var ona sağlam site diyorum anlayan anlıyor zaten.

İnternet değerlerine de baktım bir yere bağlanmış da gözükmüyor bot-neti nasıl anlarız ?
internetinde ani hız kayıpları oluyorsa anlayabilirsin bir de sanırım wireshark diye bağlantıları izleyebildiğin program var dı onu kullanarak bilgisayarının bağlatı kurduğu yerleri,ip adreslerini görebilirsin youtubede daha bilgilendirici videolar var dır araştırmalısın

Hocam tam url vermeden siteyle alakalı ipucu verir misiniz? Mesela bir site var ona sağlam site diyorum anlayan anlıyor zaten.
Herkesin bildiği siteler vip ve club

internetinde ani hız kayıpları oluyorsa anlayabilirsin bir de sanırım wireshark diye bağlantıları izleyebildiğin program var dı onu kullanarak bilgisayarının bağlatı kurduğu yerleri,ip adreslerini görebilirsin youtubede daha bilgilendirici videolar var dır araştırmalısın
Baktım sorun yok gözüküyor

Herkesin bildiği siteler vip ve club
kanka şöyle düşün bu crack işleri bildiğim kadarıyle kolay ve hızlı olan bir şey değil biri insan neden bedavadan bunu yapsın harınamı yapıyor kazanacağı tek para sitedeki reklamlar o da insalar 1 kere indirmek için giriyor çok para kazanamaz bu botnet yazılımcıları rat,trojan virüs yazılımcıları böyle crack paylaşan sitelerle anlaşıyor ve programa kendi virüsünü entegre ediyor ve virüsünü crypte ediyor böylelikle 10 20 tl kar ettiğinizi düşünerek cihazınızın ömrünü azaltıyorsunuz

kanka şöyle düşün bu crack işleri bildiğim kadarıyle kolay ve hızlı olan bir şey değil biri insan neden bedavadan bunu yapsın harınamı yapıyor kazanacağı tek para sitedeki reklamlar o da insalar 1 kere indirmek için giriyor çok para kazanamaz bu botnet yazılımcıları rat,trojan virüs yazılımcıları böyle crack paylaşan sitelerle anlaşıyor ve programa kendi virüsünü entegre ediyor ve virüsünü crypte ediyor böylelikle 10 20 tl kar ettiğinizi düşünerek cihazınızın ömrünü azaltıyorsunuz
FZMahHfWAAEm2bf.jpg

İşte gpu cpu değerleri ısı değerleri çok normaldi oyun hiç kasmadı programda kasmadı arkaplanda birşey çalışmıyordu beni kıllandıran şey klasörün hafif kasması ve sanki bir program açılacak gibi mavi fare iconun dönmesi. Acaba bilgisayarımda önceden pek program yüklü değildi ve boşta kullandığım için bana psikolojik olarak ağırlık vermiş olabilir mi?

Geri
Yukarı