Programcılık için başlangıç kitabı

ardakayaqwe

Hectopat
Daha fazla  
Kod yazmak ve yazılımcılık eskiden beri hayalimdi her programdaki kodları ve programın nasıl çalıştığını merak ederim. Program dillerini öğrenmek istiyorum artık ama yayınları bilmediğim için doğru kitabı bulamadım açıkcası ve basitten zora doğru ilerlemek istiyorum. Program yazmak için hangi dilden başlamalıyım ve hangi kitabı almalıyım (yazarı iyi anlatan biri daha güzel olur) bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

Kod yazmak ve yazılımcılık eskiden beri hayalimdi her programdaki kodları ve programın nasıl çalıştığını merak ederim. Program dillerini öğrenmek istiyorum artık ama yayınları bilmediğim için doğru kitabı bulamadım açıkcası ve basitten zora doğru ilerlemek istiyorum. Program yazmak için hangi dilden başlamalıyım ve hangi kitabı almalıyım (yazarı iyi anlatan biri daha güzel olur) bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.
İnternette bu konu hakkında o kadar çok konu varki artık sıkılıyor insan.
Kod yazmak isteyen kişi bence çok iyi araştırmacı olmalı.
Kitabı geçtik. Hiç bir şeye para vermeden bile kod yazmayı öğrenebilirsiniz internette sayısız kaynak var.
Sayfamı inceleyebilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaya hazırım ama internete bakın Türkçe kaybak olmayan yerde İngilizce bakın.
Google'a anahtar kelimeleri yazıyorsunuz çıkıyor zaten.
ardamavi.com

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı