Programlama Bilgisi Olmadan Bilgisayar Mühendisliği Okumak

Kardeşim madem programlama bilgin yok neden bu bölüme giriyorsun ?? Amacın ne sırf adı havalı olduğu için mi bu bölümü yazıyorsun ? Sizin gibiler yüzünden bu bölümleri hak edip de giremeyen çok insan var neden ?? Çünkü sizin gibi insanlar yüzünden Facebook grubunda gördüm çocuk 9. sınıflar arası bilişim yarışmasında 1. olmuş ama 10. sınıfta bilişim bölümüne girememiş neden ? Sizin gibi insanlar yüzünden alakası olmayan bölüme giren kişiler yüzünden . Git alakan olan bölüme gir insanların hakkına girmeye hakkın yok bütün şirketler iş ilanlarında hep diplomalı yazılımcı diplomalı yazılımcı diye bas bas bağırıyor git alakan olan bölüme gir.
Kardeşim en ufak bilgin olmadan cevap veriyorsun. Ben bu sendeki düşünce ile 10. sınıfta bilişim bölümüne gittim ve bu arada 2 tane okul değiştirdim hep okul birincisiydim bilişim bölümünde öğretmenler bana hediye veriyorlardı. Ama ne işe yaradı? Matematik yok fen yok? Gidebildim mi PC mühendisliğine?

Son düzenleme:
Adamın "Aman ya bari şunu okuyayım." kafasında olsa dediğinde haklı olabilirsin ama burada öyle bir durum yok. Adam belli istekli ve istiyor bu bölümü.

"Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış" lafına bende inanıyorum artık .
Technopat kuralları olmasaydı keşke... Adam 300 puan alıyor ama PC bilgisi süper başka biri 470 alıyor ama PC bilgisi yok. Sen gidip 300 puanlık adamı mı alacaksın 470 puanlığımı? 470 puanlık emeğinin karşılığını alacak tabi ki.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı