Programlama öğrenmek için hangi C kaynağı kullanılmalı?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Ne için öğrenmek istiyorum: Network pentesteri olabilmek için.
Programlama öğrenmek için hangi C kaynağını kullanmam gerekiyor?
Not: Bu kursların hepsine dolaylı yollardan sahibim, ve sadece hafta sonları C ögrenmek istiyorum veya network penteste işimize yarayacak başka bir dil var mıdır PHP, bash, Python gibi gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu hoca diğer hocalara göre daha uzman tamamen gömülü sistem üzerine geliştirmiş kendisini.

Ne için öğrenmek istiyorum: Network pentesteri olabilmek için.

@24099 hocam sizin tavsiyeniz nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce network'ün normalin öğren, sonra programlaması. Programlama bilmen şart değil network öğrenmek için. Ama istersen paralelde ikisini de beraber yürütebilirsin.

Kursa gelecek olursak, kurs önerim yok C hakkında. C ve Sistem Programcıları derneğinin yayınladığı dokümanlara bakabilirsin.

Ha bu arada C gibi low/mid dillere yönelmene gerek yok network için. High level bir dil ile de halledersin bir şeyler programlamak istersen.

2 gün için yapmaya değmez.
Kullanıp atıcam nıhahaha töbe töbe ya :D
Önce network'ün normalin öğren, sonra programlaması. Programlama bilmen şart değil network öğrenmek için. Ama istersen paralelde ikisini de beraber yürütebilirsin.

Kursa gelecek olursak, kurs önerim yok C hakkında. C ve Sistem Programcıları derneğinin yayınladığı dokümanlara bakabilirsin.

Ha bu arada C gibi low/mid dillere yönelmene gerek yok network için. High level bir dil ile de halledersin bir şeyler programlamak istersen.
Hocam ileride üniversite gider isem C öğrenince diğer diller kolay geliyormuş basitte olsa bir alt yapı olsun istedim sizin tavsiyeniz nedir dil olarak ? php diye düşünüyorumda ben

Yeni konular

Geri
Yukarı