Programlamada gelişmek için alınması gereken Udemy kursları

Kanka udemy değilde Akademi tavsiye ederim.Kaliteli hocaların anlatımları ve sistem arayüzü falan başarılı.Zorluk seviyelerine göre dersleri görebiliyorsunda.

Yeni yeni başladığını düşünerek tavsiye verecektim. Kendi açımdan şunu söyleyebilirim, Udemy kursları çok verimsiz. Dikiş nakış kursu gibi eğitim veriyorlar. Altyapı oluşturmak için önce benim tavsiyem YouTube'da büyük üniversitelerin ücretsiz CS kurslarını takip etmen. Programlama, veri yapıları ve algoritma konseptlerinin öğrenilmesi gerekiyor. Yardımcı olamadım kusura bakma

Yeni yeni başladığını düşünerek tavsiye verecektim. Kendi açımdan şunu söyleyebilirim, Udemy kursları çok verimsiz. Dikiş nakış kursu gibi eğitim veriyorlar. Altyapı oluşturmak için önce benim tavsiyem YouTube'da büyük üniversitelerin ücretsiz CS kurslarını takip etmen. Programlama, veri yapıları ve algoritma konseptlerinin öğrenilmesi gerekiyor. Yardımcı olamadım kusura bakma
Tavsiye için teşekkürler hocam bende çoğu şeyi youtubeden ve üniversite hocalarımdan öğrendim fakat bir yere kadar öğretiyorlar bir proje geliştirmek istiyorum bana Udemy önerildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı