Programlamaya nereden devam etmeli?

OkanEmre09

Femtopat
Daha fazla  
Şu an 19 yaşındayım. Bundan 3 sene önce HTML ile başladım. Jquery ve PHP'ye kadar öğrenmeye çalıştım ve daha sonrasında bıraktım. Simdi ise tekrar başlamayı düşünüyorum ve artık tüm vaktimi o işe adayabilecegim bir yazılım dili arıyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 19 yaşındayım. Bundan 3 sene önce HTML ile başladım. Jquery ve PHP'ye kadar öğrenmeye çalıştım ve daha sonrasında bıraktım. Simdi ise tekrar başlamayı düşünüyorum ve artık tüm vaktimi o işe adayabilecegim bir yazılım dili arıyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum. Ne önerirsiniz?

Minecraft edidetion editörn öneririm kendimde kullanıyorum yazılım yapa yapa kendi dünyanızı oluştura biliyorsunuz.

Minecraft edidetion editörn öneririm kendimde kullanıyorum yazılım yapa yapa kendi dünyanızı oluşturabiliyorsunuz.
Ne.

Hocam mobil için programlar yapıp Play Store'a koyabilirsiniz. Reklam geliriniz de olur. Bunun için Java lazım sanırım.
Tabii sizin ilgi alanlarınız da önemli.

16 yaşında uğraşırken web programlama ilgimi çekmiyordu sadece öğrenmek için girmiştim. Ara ara girişlerim oldu ama hep bir iş çıktı şimdi ise bomboşum. Daha öncesinde BTK akademiye kayıt olmuştum oradan C# başlamayı düşünüyorum bunun hakkında çok konu açılmış oralardan da bilgi aldım en doğrusunun bu olacağını düşünüyorum bu konuyu açmamın sebebi ise güncel bilgiler edinmekti çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı