Proje geliştirmek için ekip arkadaşları arıyorum

RSPAN

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Bugün bu konuyu açma sebebim başlıkta da yazdığım üzere kendime ekip arıyor olmam.
Web üzerinde geliştirmeler yaparken hem kendimizi geliştireceğiz hem de birlikte ekipçe çalışacağız.
Projeler genellikle PHP, SQL, HTML, CSS yazılım dilleri ile geliştirileceği için bunlardan herhangi birinde bilginiz olması yeterli olacaktır zaten burada amacımız hem kendimizi geliştirmek hem de beraber işler yapmak.
Bilgisi olmayan kişiler eğer PHP, SQL gibi dilleri öğrenmek istiyor ise elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

İletişim için [email protected] mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Ne tür projeler? Bu projeler yayınlanacak mı? Son olarak para kazanmayı hedefliyor musunuz? Bu soruların cevaplarına göre katılmayı düşünebilirim.

Birlikte çalışmayı isterim fakat bu aralar çok yoğunum. E-posta adresinizi not aldım, geri dönüş sağlarım. Kendi adıma söyleyeyim. [email protected] - sizde ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler. Geri dönüş sağlayacağım.
Ne tür projeler? Bu projeler yayınlanacak mı? Son olarak para kazanmayı hedefliyor musunuz? Bu soruların cevaplarına göre katılmayı düşünebilirim.

Projeler kısmından kastım birlikte Online freelance bir şekilde çalışacağımız asıl hedefimizin kendimizi geliştirmek, bu sektörde ilerlemek şeklinde. Projeler yayınlanacak mı kısmında ise kendi projemizi geliştirmeyeceğimiz için yaptığımız şeylerin yayınlanıp yayınlanmayacağını bilemiyorum.
Para kazanma konusunda sonuçta belli bir emek vereceğiz ve bu emeğimizin karşılığını freelance bir şekilde çalışırken bize verilen projelere göre miktarı şekillenecektir.

Son düzenleme:
Projeler kısmından kastım birlikte Online freelance bir şekilde çalışacağımız asıl hedefimizin kendimizi geliştirmek, bu sektörde ilerlemek şeklinde. Projeler yayınlanacak mı kısmında ise kendi projemizi geliştirmeyeceğimiz için yaptığımız şeylerin yayınlanıp yayınlanmayacağını bilemiyorum.
Para kazanma konusunda sonuçta belli bir emek vereceğiz ve bu emeğimizin karşılığını freelance bir şekilde çalışırken bize verilen projelere göre miktarı şekillenecektir.
Freelance iş bulup ekip ile onları yapabiliriz aslında. Büyük projeleri kısımlara ayırırız. Mesela ben fullstack developer olsam da backend kısmında, frontend'de olduğu kadar tecrübem yok. Backend kısmını başka arkadaş yapar, tasarımları başka arkadaş yapar, frontend kısmını başka arkadaş yapar...

Freelance iş bulup ekip ile onları yapabiliriz aslında. Büyük projeleri kısımlara ayırırız. Mesela ben fullstack developer olsam da backend kısmında, Frontend'de olduğu kadar tecrübem yok. Backend kısmını başka arkadaş yapar, tasarımları başka arkadaş yapar, frontend kısmını başka arkadaş yapar...

Aynen bende böyle düşünüyorum.

İşin içine JS ve JS frameworkleri de girerse belki bende front-end için ulaşabilirim. Denemekten zarar gelmez.

Geri
Yukarı