Project Zomboid'i en ucuz nereden alabilirim?

Yusuf Çetintaş

Centipat
Daha fazla  
Project Zomboid'i almak istiyorum ancak dolar olarak bakılınca çok pahalı göründü daha ucuza almanın bir yolu yok mu Project Zomboid'li Steam hesabı falan o tarz işlerden bahsetmiyorum Steam key olarak falan alamaz mıyım acaba yardımcı olur musunuz?

Hocam bu site güvenilir mi acaba ilk defa gördüm o yüzden soruyorum.
Site güvenilir. İçerisinde ki satıcılar güvenilir mi inan bilmiyorum.

İsterseniz Steam ilkbahar indirimlerini bekleyebilirsiniz. Steam'de de uygun bir fiyata düşeceğine inanıyorum. Son durum ne olur bilemem.

Project Zomboid'i almak istiyorum ancak dolar olarak bakılınca çok pahalı göründü daha ucuza almanın bir yolu yok mu Project Zomboid'li Steam hesabı falan o tarz işlerden bahsetmiyorum Steam key olarak falan alamaz mıyım acaba yardımcı olur musunuz?
Önümüzdeki perşembe 14 martta steam indirimleri başlayacak. İndirimlerde 6.59 dolara düşmüş daha önce bekleyip öyle al istersen.

Kinguin'e gelirsem güvenilir sitedir. Alırken zaten fiyattan bağımsız 20 30 tl ekstra para alıyor senden. Eğer satıcı kazık atmaya kalkarsa seni koruyor. Para iadesi veya başka satıcıdan key veriyor. O yönden için rahat olsun.

En ucuzu
https://www.kinguin.net/category/3376/project-zomboid-steam-gift?o=64c7c706777ee10001803cbc

Yeni konular

Geri
Yukarı