Çözüldü Projeksiyonlarda Bluetooth özelliği oluyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta belirtdiğim gibi. Projeksiyonlarda Bluetooth özelliği oluyor mu?

Epson CO-WX01

Bilgisayar olmadan telefonla bağlanıp ekran paylaşımı yapmak mümkün mü?

Anladığım kadarıyla Bluetooth yok bu cihazda ve sadece Wireless kartı olması lazım bu bir arkadaşımın aslında o sordu ben de kullanmadığım için daha önce bir araştırayım dedim. O açıdan sizlere sormak istedim. O Wireless kartı da 120 dolar civarında bir şey sanırım onunla bağlanıp cast yapabilirler sadece öyle mi?

Çözüm
Merhaba. Başlıkta belirtdiğim gibi. Projeksiyonlarda Bluetooth özelliği oluyor mu?

Epson CO-WX01

Bilgisayar olmadan telefonla bağlanıp ekran paylaşımı yapmak mümkün mü?

Anladığım kadarıyla Bluetooth yok bu cihazda ve sadece Wireless kartı olması lazım bu bir arkadaşımın aslında o sordu ben de kullanmadığım için daha önce bir araştırayım dedim. O açıdan sizlere sormak istedim. O Wireless kartı da 120 dolar civarında bir şey sanırım onunla bağlanıp cast yapabilirler sadece öyle mi?

Bluetooth'tan görüntü aktarımı zaten yapamazsınız dolayısıyla yazıcılarda da böyle bir şey yok. Ama bazı yazıcılarda (aslında artık birçok yazıcıda) kablosuz dahili olarak var. Kablosuz ekranlara bağlanır gibi onlara da bağlanılabiliyor. Ama eski bazı modellerde özel bir adaptörle bu özellik ekleniyor dediğiniz gibi.
Hocam yukarıda yazdım ya zaten :)

Eski model bir Google Chromecast mesela o da iş görür. İkinci el sitelerinde bulabilirsiniz mesela Google Chromecast 2.Nesil bile sizin işinizi görür.
Yok onu biliyorum hocam da bilmediğim olay şu dediğim gibi chrome cast olarak geçiyor bunun ismi öyle mi cast dongle olarak ya da aratarak bulabilirim onu demek istiyorum.

Cast USB değil, USB ile işiniz yok. Alacağınız cihaz HDMI portlu olmak zorunda yoksa hiç bir işinize yaramaz.

HDMI Miracast adaptörü şeklinde aratın.
Hocam biliyorum USB değil. Onu biliyorum. Benim demek istediğim şey şuydu. Yani nasıl aratabilirim onu bulmak için diye. Cevaplamışsınız şimdi gördüm.

HDMI Miracast bunu diyordum. Teşekkürler!

Yeni konular

Geri
Yukarı