Projeyi Görselleştirmek İçin Animasyon yapmak

Yasin_R

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar size sormak istediğim bir şey var ben bir proje geliştiriyorum ve bunu insanlara anlatmakta zorluk çekiyorum. Insanların en iyi algılama yolu kendi gözleri ile görmesidir bu yüzden animasyon yapmak istiyorum gerekirse boru olacaka içinden su akacak Fizik kanunları olacak var mıdır bana yol gösterecek birileri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Programların genelde kendi içlerinde projeyi hareketlendirecek bir kaç bölüm bulunuyor. Mesela Solidworks'te Motion Study bölümünde projenize belli başlı hareketler verebiliyorsunuz. Çalıştığınız program böyle bir imkan sağlıyor mu bilmiyorum fakat bir göz gezdirmelisiniz.

Programların genelde kendi içlerinde projeyi hareketlendirecek bir kaç bölüm bulunuyor. Mesela Solidworks'te Motion Study bölümünde projenize belli başlı hareketler verebiliyorsunuz. Çalıştığınız program böyle bir imkan sağlıyor mu bilmiyorum fakat bir göz gezdirmelisiniz.
Programı inceleyeceğim teşekkürler:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı