Protein ocean güvenilir midir?

burke35

Hectopat
Normalde creatin kullanacaktım ama genlerim karışık olduğu için risk almadan direkt pre workout kullanmaya karar verdim, en bilindik marka.
Pre-Workout Supreme Fiyatı - En İyi Pre-Workout Supreme Supplementi Al bu ve çok kişi kullanıyor ama bazı insanlar ham maddelerinin bile açıklanmadığını, Resmen merdiven altı bir şey yaptıklarını söylüyor bu markayı kullanan var mı? Fikirlerinizi bekliyorum.

Hocam halen kullanıyorum yaşamadım o yüzden ama biraz etkilenirsiniz elbette ara sıra bırakmakta lazım o yüzden.

Ben kretain kullandığımda 1 gün önce kolum patlayacaktı resmen damarlarım felaktet şişti ve kollar da bayağı büyük duruyordu ilk defa pre kullanacağım deneyimlerin nedir acaba kretain gibi beyne vurup deli ediyor mu adamı.

Size bağlı değişir hocam,
Ben kretain kullandığımda 1 gün önce kolum patlayacaktı resmen damarlarım felaktet şişti ve kollar da bayağı büyük duruyordu ilk defa pre kullanacağım deneyimlerin nedir acaba kretain gibi beyne vurup deli ediyor mu adamı.
şeftalili preworkoutunu kullanıyorum. Yani aman aman etki göremedim de biraz vücudumla alakalı olabilir. Fiyat performans yani. Aroması fena değil ama itici Şeftali'nin.

Hocam sizin yaşadığınız şey psikolojiktir, kreatin 1 günde etki gösterecek bir şey değil.

Hocam sizin yaşadığınız şey psikolojiktir, kreatin 1 günde etki gösterecek bir şey değil.

Yok hocam 1.5 2 haftadır kullanıyorum ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım antrenmanda resmen kondisyon diye bir şey yoktu set bitince 2 saniye bile durmadan diğer hareketlere geçmeye başladım 1 saatte bitecek şey 30 dakikada bitti ve kasların kasım Kasım kasıldığını hissediyordum şu an bicepslerim hala ağrıyor ki şu zamana kadar bir kere bile ağrımamıştı.

Size bağlı değişir hocam,

Şeftalili preworkoutunu kullanıyorum. Yani aman aman etki göremedim de biraz vücudumla alakalı olabilir. Fiyat performans yani. Aroması fena değil ama itici şeftali'nin.

SH57 olan mı yoksa supreme mi?

Geri
Yukarı