Protein tozu, BCAA ve Kreatin önerisi

Bu üçünü içeren ürün veya ürünler satın almak istiyorum. Ama olabildiğince en ucuz şekilde almak istiyorum. Bu aralar dardayım biraz.

Creatine buldum fakat diğer ürünlerden bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Böyle bir ürün de buldum.

İlk attığın firma iyi bir firma fakat ikinci attığın firma WPC'si belli olmayan saçma sapan bir firma. Ucuza bu tür şeyler ya sağlığından eder ya da sadece içmiş olursun içinde ne kadar ölçüde protein vardır Allah bilir. Üç şey alacağına eğer et yeme imkanın ve iştahın varsa sen besinlerden al proteinini ama creatin öneririm. İnan bana paranın cebinden çıkması dışında hiçbir işe yaramayacak şeyler. Örneğin gün içinde protein makron eksik kalır onu tamamlarsın. Gidip sadece protein olarak et vs yemez bunu içersen bir cacık olmaz sadece ishal olursun. İlla ben hepsini alacağım diyorsan bunları bilerek al.

Ssnsport sitesinde kupon var mı?

Bu ürünü buldum. Tek eksiği creatine. Ondan da alacağım ama hafif pahalı oluyor bütçeme göre. Kupon olursa beni çok iyi kurtarır. KYK kredileri hala 1250 TL olduğundan üzüyor. 😶

İçinde bulunan aşırı düşük miktarda BCAA senin hiçbir işine yaramaz bu içinde varmış bunu da hallettik diye düşünme. Örneğin çikolatalı gofretin içinde de protein var ama ne miktarda?

İlk attığın firma iyi bir firma fakat ikinci attığın firma WPC'si belli olmayan saçma sapan bir firma. Ucuza bu tür şeyler ya sağlığından eder ya da sadece içmiş olursun içinde ne kadar ölçüde protein vardır Allah bilir. Üç şey alacağına eğer et yeme imkanın ve iştahın varsa sen besinlerden al proteinini ama creatin öneririm. İnan bana paranın cebinden çıkması dışında hiçbir işe yaramayacak şeyler. Örneğin gün içinde protein makron eksik kalır onu tamamlarsın. Gidip sadece protein olarak et vs yemez bunu içersen bir cacık olmaz sadece ishal olursun. İlla ben hepsini alacağım diyorsan bunları bilerek al.

İçinde bulunan aşırı düşük miktarda BCAA senin hiçbir işine yaramaz bu içinde varmış bunu da hallettik diye düşünme. Örneğin çikolatalı gofretin içinde de protein var ama ne miktarda?

Arkadaşın attığı SS'nin BCAA oranı 22.947 bu gayet iyi bir değer ayrıca 12258ı'da lösinden geliyor bu da çok iyi bir değer whey ile tavuğu karşılaştırmak saçmalık. Whey 30 dk gibi sürelerde sindirilebilirken tavuk 1.30 gibi saatlerde sindirilir ayrıca pratikliği yok ve yemesi bir miktardan sonra zor. Aldığın protein tozunun kalitesine göre değişir.

1.,2. firma demek yerine isim ver ne demek istediğin anlaşılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın attığı SS'nin BCAA oranı 22.947 bu gayet iyi bir değer ayrıca 12258IDA lösinden geliyor bu da çok iyi bir değer whey ile tavuğu karşılaştırmak saçmalık whey 30 dk gibi sürelerde sindirilebilirken tavuk 1.30 gibi saatlerde sindirilir ayrıca pratikliği yok ve yemesi bir miktardan sonra zor aldığın protein tozunun kalitesine göre değişir.

Konu hakkında bir bilgin olduğunu düşünmüyorum çocuğu yanlış yönlendiriyorsun. WPC'si yalan yanlış firmaları öneriyorsun. Ayrıca BCAA sadece bir maddeden üretilmiyor kutu içine karıştırılmış BCAA'nın nereden geldiğini kimse bilemez muhtemelen ucuz dandik bir ham madde. Protein tozu asla bir besin değildir ve bende arkadaşa zaten normal tükettiğin ete ilave olarak bunu kullanabilirsin gün içinde tavuk vs yemeyip bununla karşılayamazsın dedim. He son olarak bilgisizliğini yüzüne vurmak amaçlı söylüyorum ürünün içinde ki yağ ve şeker ile sporcu değil obez olur arkadaş anca. Kendin kullan da insanlara önerme şöyle dandik şeyler.

Arkadaşın attığı SS'nin BCAA oranı 22.947 bu gayet iyi bir değer ayrıca 12258IDA lösinden geliyor bu da çok iyi bir değer whey ile tavuğu karşılaştırmak saçmalık whey 30 dk gibi sürelerde sindirilebilirken tavuk 1.30 gibi saatlerde sindirilir ayrıca pratikliği yok ve yemesi bir miktardan sonra zor aldığın protein tozunun kalitesine göre değişir.

1.,2. firma demek yerine direk isim ver ne demek istediğin anlaşılmıyor.

İlk firmanın ne olduğunu göremiyorsan tabii yardımcı olayım sana swiss nutrition.

Ben swissi atmadım bu bir, ikincisi hangi markaya laf atıyorsun hala anlamadım. Eğer Grizzone ise fiyatı uygun bir şey istediği için attım ayrıca Grizzone ile Swiss aynı yerden hammade alıyor aynı WPC80 alıyor :D:D:D:D.

Protein tozu zaten besin yerine geçemez. Eğer besinde bir eksiklik var ise günlük protein ihtiyacığı karşılanamıyorsa kullanılmaldır.

Obez olursun diyorsun dostum ben sonuna kadar gainer önermeyen bir insanım zaten şekerli olduğu için. Herkese maltodextrin öneririm.

Buradaki şeker değerine bakmadan attım fakat her protein tozu hemen hemen aynı saf wheyin tadı kötüdür. Bunu güzel hale getirmek için yüksek miktarda tatlandırıcı kullanırlar.

Birçok kişinin şeker yağ dengesine dikkat bile etmiyor sen 24 gram proteinin yanında 6 gram şekerin lafını yapıyorsun cidden komiksin.

Arkadaşlar, ben kendi fiziksel özelliklerimi ufak bir tanıtayım. 68 kilo 173 boy 23 yaş. Şeker konusunda düşük yüksek çok önemli değil benim için. Atıyorum 10 20 gram gibi değerden fazla olmasa yeterli benim için. Ben sadece alabileceğim takviye arıyorum. Tabiki tavuk yiyecem, et yiyeceğim. Ama bunları yiyerek de zamanında spora başlamıştım. Bana yetmediğini düşündüğüm için önemli maddeleri içeren adam akıllı f/p ürün arıyorum. Ve her zaman ulaşamayabiliyorum proteine. Lütfen sadece öneri yapın. Alayım da kurtulayım şu dertten, sonra hep beraber tartışırız.

Gıda dedektifi SSN'e uğramıştı o rapora bir bakın eğer temizse alın.

Gıda dedektifinin bir yazısına baktım da, sanırım son attığım ürünle ilgili bir şey yok. Kuponu var mıdır peki? Bir de eczacı olmama rağmen görseldeki değerleri anlamadım. 12000'lilerde lösin yazıyor aminoasit değerlerinde eyvallah. Fakat benim anlamadığım, paket üstünde 5 gram BCAA yazıyor. Yani bunun anlamı her serviste 5 gram BCAA alacaksın mı demek? Eğer böyleyse neden attığım fotoğrafta farklı şeyler yazıyor?

Ha bu arada kupon sormuştum indirim olursa çok iyi olur.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    279 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Geri
Yukarı