Protein tozu, BCAA ve Kreatin önerisi

Eskopya0127

Centipat
Daha fazla  
Bu üçünü içeren ürün veya ürünler satın almak istiyorum. Ama olabildiğince en ucuz şekilde almak istiyorum. Bu aralar dardayım biraz.

Creatine buldum fakat diğer ürünlerden bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Böyle bir ürün de buldum.

Son düzenleme:
Bu üçünü içeren ürün veya ürünler satın almak istiyorum. Ama olabildiğince en ucuz şekilde almak istiyorum. Bu aralar dardayım biraz.

Creatine buldum fakat diğer ürünlerden bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Böyle bir ürün de buldum.
Bayram indirimlerini bekle.

Hardline, BigJoy, Kingsize, HIQ, Grizzone, SSN, TORQ, gibi markarlı tercih edebilirsin.

BCAA para israfıdır almanı önermem ayrıca.

Ortalama bütçen ne kadar ve bcaa istiyormusun.

GRIZZONE CREATINE CRYSTAL SERIES 120 servıs 363 gr | GRIZZONE sporcu kodu:zorba10

Creatindede büyük birşey istersen uzun zaman kullancaksan Kingsize Nutrition Creatine Powder 1000 Gr - Kreatin Monohidrat

Son düzenleme:
Senin attıklarından Creatine olanı almayı düşünüyorum ama bayram indirimi falan gelecek mi yoksa hemen mi almalıyım?
Gelebilir bayram indirimi firmanın sahibi Muhammed Sekmen açıklama yapar belki sosyal medya hesabından.

Swisste indirim varmış galiba hangisi ucuze gelirse onu al servis fiyatı 5gr dan hesapla.

Etiketledim btw.

BAYRAM20 kodu geldi Grizzone.

Swiss tede indirim var.

Grizzone kod: bayram20
Swiss kod: gym10

Son düzenleme:
Gelebilir bayram indirimi firmanın sahibi Muhammed Sekmen açıklama yapar belki sosyal medya hesabından.

Swisste indirim varmış galiba hangisi ucuze gelirse onu al servis fiyatı 5gr dan hesapla.

Etiketledim btw.

BAYRAM20 kodu geldi Grizzone.

Swiss tede indirim var.

Grizzone kod: bayram20
Swiss kod: gym10
SSNSport sitesinde kupon var mı?

Bu ürünü buldum. Tek eksiği creatine. Ondan da alacağım ama hafif pahalı oluyor bütçeme göre. Kupon olursa beni çok iyi kurtarır. KYK kredileri hala 1250 TL olduğundan üzüyor. 😶

Son düzenleme:

Geri
Yukarı