Protein Tozu İçin Aroma Önerisi

toomanynights

Kilopat
Makaleler
5
Hardline marka Whey alacağım, 908G olandan. 210G'lık çikolatalı aldım ve beğendim ama acaba diğerleri nasıl? Başka bir markadan muzlu denedim ve hiç beğenmedim.
Hardline'ın diğer tadları başlıktaki gibi, bunları deneyenler yorum yapabilir mi? Sizce en lezzetlisi hangisi?
Moderatör arkadaş başlığı düzenlemiş ben tek tek aromaları yazmıştım, yazmamın sebebi hakkında hiç yorum görmediğim aromaların da olmasıydı, başlık öyle olunca insanlar her aromayı tek tek aradığında da bu konu çıkacaktı. Belki o aroma hakkında bir yorum yapılacaktı burada.

Son düzenleme:
Kurabiye, çikolata varsa karpuz veya ananas da tercih edebilirsiniz.
Kurabiye olabilir, karpuz ve ananas aromalıya denk gelmedim, onlar da varmış demek.
Saşe şeklinde satılabiliyorlar aslında, tek tek tüm aromaları deneyebileceğimiz bir paket olsa ya keşke. Bir markanın var öyle ama markadan emin değilim.
Mesela şu var ama markayı bilmiyorum.

Bende de 2 kiloluk çikolatalısı var, tadı iyi.
Belki 4 kilodur, bakmıyorum yüzüne uzun süredir. :)
Çikolatalıyı 1 haftadır kullanıyorum, çikolatalı süt ile çok güzel oluyor.

Çikolatalıyı 1 haftadır kullanıyorum, çikolatalı süt ile çok güzel oluyor.
Dediğin gibi aroması lezzetli ama tüketirken ılık su gerektiriyor rahat karıştırmak için, soğuk veya kaynar su ile iyice karışmıyor.

Ürün fark etmeksizin genelde muz ve çilek aromasının çok şekerli olduklarını yazıyorlardı sitelerde, ona göre al ne alacaksan.

Kurabiye asla önermiyorum. Protein tozlarının kurabiye aromalıların %99'ı kötü. Çoğu kişi de sevmez kurabiye aromasını.

Markaya göre vanilya, çilek, muz, çikolata güzel oluyor. Dediğim gibi markaya göre değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı