Protein tozu kullanılır mı?

Hocam sizin dediğiniz neye benzer biliyor musunuz? Yemek yemek sana bu yaşta yaramaz. Yenilen şeylerin fayda etme yaşı diye bir şey yok. Protein tozu birçok yenilenden daha faydalı ve etkili. Arkadaşım alacaksan Whey Protein al, ama acemi bir sporcu için önce yerleşmiş bir beslenme düzenine sahip olman gerekiyor. Çünkü beslenme olmadan sadece protein tozu seni götürmez. En az 5. ayın başında kullanılmalı.

Hocam ben tecrübelerimi konuşuyorum bende o yaşta kullanmıştım spordan sonra alıyordum. Bir etkisini göremeyince protein ağırlıklı besinlere yöneldim. Daha iyi sonuç aldım.

Dostum alacağın fazla protein vücutta kullanılmazsa (Spor yapmadığın takdirde bu yaşanacaktır. Protein kaslarının onarılmasını ve yeni hücrelerin (kaslarının şişmesi/pumplanması) oluşmasını sağlıyor. ) vücutta yağa dönüştürülerek saklanıyor. Buda istenilen durumun tersini meydana getirir. Eğer spor yapıyorsan elbette kullanabilirsin :) .

Hocam sizin dediğiniz neye benzer biliyor musunuz? Yemek yemek sana bu yaşta yaramaz. Yenilen şeylerin fayda etme yaşı diye bir şey yok. Protein tozu birçok yenilenden daha faydalı ve etkili. Arkadaşım alacaksan Whey Protein al, ama acemi bir sporcu için önce yerleşmiş bir beslenme düzenine sahip olman gerekiyor. Çünkü beslenme olmadan sadece protein tozu seni götürmez. En az 5. ayın başında kullanılmalı.
Aradığım şey buydu çok saolun.
Beslenme programını felan hallettim, Whey proteini alabileceğim bir link atar mısın dostum ? Buralarda alabileceğim bir yer yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı