Protein tozu nasıl kullanılır?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Biraz önce indirimde protein tozu buldum ve satın aldım ama nasıl kullanacağım konusunda pek fikir sahibi değilim. Spordan sonra kullanmayı düşünüyorum ama spordan sonra ne kadar toz kullanmam gerekiyor? Spora gitmeden önce sadece 1 tane yumurta yiyorum gün içinde de pek protein aldığımı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ölme ihtimalini nasıl es geçersiniz ?

Ürünün ismini atar mısınız sizin için araştırmak istiyorum, Bazı ürünler 5 gram bazı ürünler 3 gram tüketin vs yazıyordur ürünün içeriğini görmek istiyorum.

İçinde BCAA da varsa spordan sonra kullanmanız iyi olur fakat pek de bir önemi yok. Midenizde sorun yaratmıyorsa istediğin zaman kullanın. Spordan önce karbonhidrat almanız daha iyi olur özellikle meyvelerden gelecek fruktoz daha çok işe yarayabilir.

Eğer günlük protein ihtiyacınızı karşılayamıyorsanız, spordan önce ve sonra şeklinde günde 2 ölçek yeterli olur. Karşılıyorsanız fakat tam ucunda gibiyse, 1 ölçek spordan sonra yeterli.

Son düzenleme:
Hocam genel olarak spordan çıktıktan hemen sonra içebilirsiniz. İki ölçek çok önermem çünkü az su içiyorsan böbreklerini aşırı yorar. Süt ile içersen tadı daha iyi oluyor ama sütte hazımsızlık yapabilir. Su ile tüketimi daha kolay.

Hocam ölme ihtimalini nasıl es geçersiniz?

Ürünün ismini atar mısınız sizin için araştırmak istiyorum, bazı ürünler 5 gram bazı ürünler 3 gram tüketin vs yazıyordur ürünün içeriğini görmek istiyorum.

Hocam 3. kolumun çıkma riski de varmış ama pek kafama takmadım. Ürün bu. Yazdığınızda cevap veremedim çünkü sayın modlar konuda 2 adet soru görmüş ve 1 günlük ban attılar. https://www.trendyol.com/proteinoce...-39094015?boutiqueId=612803&merchantId=168061

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    371,6 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı