Protein tozu önerisi

Bütçemin çok üstünde.

Bunların kendi ürünleri nasıl 1 kiloluk 300 liraymış fena değil. Kullanan bilen var mı alınır mı?

Çikolatalısını Kullandım ,ortalama bir ürün bütçe yoksa alınabilir tat konusunda ufak sıkıntıları var onun dışında bir eksisi yok.

Çikolatalısını kullandım, ortalama bir ürün bütçe yoksa alınabilir tat konusunda ufak sıkıntıları var onun dışında bir eksisi yok.

Bunu veya scitec almayı düşünüyordum şunu gördüm daha sonra shaker ve fıstık ezmeli set, bundan alacağım sanırım.

Bunu veya scitec almayı düşünüyordum şunu gördüm daha sonra shaker ve fıstık ezmeli set, bundan alacağım sanırım.

Shaker zaten hediye olarak geliyor diye biliyorum. Ayrıca o fıstık ezmesi yerine daha kalitelileri var.

Shaker zaten hediye olarak geliyor diye biliyorum. Ayrıca o fıstık ezmesi yerine daha kalitelileri var.

Farkındayım ama Hardline shakerine 50 TL veresim gelmedi. Shaker çıkmıyormuş gelen kargoda birkaç inceleme izledim.

Hocam Ronic Nutrition nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı