Proteinocean kreatin alınır mı?

Aromalı ile aromasız arasında 140TL fark var bana aromasız almak mantıklı gelmedi fiyatı da aşırı uygundu bence karpuz aromalı 300G olandan aldım.

Creatin almayı düşünüyorum Proteinocean'ın uygun fiyatlı geldi sizce değer mi alternatifleri bildiğiniz var mı?

Kan testi yaptırdınız mı? Kreatin kullanımı değerinizi artıracaktır, önce böbrek değerlerinizi ölçtürün ve doktoruza sorun.

O markaya hiç ısınamadım ve güvenemiyorum. Bence en mantıklı F/P markası Mysupplement. Bunu alabilirsiniz.

Ailemde kellik çok var.

Ronic nutrition creatine kullanıyordum böğürtlen aromalı, ne çok iyi ne çok kötü.
Kreatin kaslara su topluyor ve daha iyi gözüktürüyor, kreatini içtikten sonra bol su tüketmen lazım, aksi halde böbreğinde hasar verebilir. Bol su içmediğim zaman sabah kalkarken böbreklerim fena ağrırdı...
Saçın uzunsa ve saçlarım canlarım diyorsan girmeni tavsiye etmem yok kardo saçımı 3'e vururum devam ederi diyorsan senin kararın. Kreatini içtikten yaklaşık 1 ay sonra saçlarım bildiğin dökülüyordu, bazen ağlıyordum ulan saçlarıma ne oluyor diye aynada kılı kırk yarardım ortadan ikiye ayrılma var mı diye en son bıraktım ve azaldı...
Duşta şampuanlarken elimi açıyorum 4,5 tel halla halla diyorum bir daha yapıyorum 5-6 tel.
Elimi saçıma attığım zaman illaki dökülüyordu bildiğin. Ve saçlarım sık ve gürdür, uzatmaya yatkın saçlarım nasıl erken elime gelebilir diye şüphe ediyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı