Proteinocean ZMA alınır mı?

Asral

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem | Asus Prime B550M-K | Ryzen 5 5600 | MSI Ventus 3060 12GB OC | XPG Spectrix D41 3600Mhz 18CL | Cruial P3 1TB SSD | ZALMAN N5 MF(SE)

Ekipman | Lenovo G24-20 165HZ | Corsair HS80 | Darmoshark K8 | Logitech G Pro Wireless
Meslek
CNC OP
Proteinocean ZMA alınır mı? Nasıldır?

Şöyle ki besin içeriği gayet iyi ama son zamanlarda supplement üreticilerinin besin içeriğini doğru girmediği raporlarla ispat edildi, o firmalar içinde Proteinocean var mı bilmiyorum.
Eğer içerik doğru ise fiyatı gayet uygun.
Başka ZMA düşünürsen Nature's Supreme var biraz daha pahalı.
Bir diğer seçenek Kingsize, servis başı fiyatı en ucuz olanlardan biri.

Şöyle ki besin içeriği gayet iyi ama son zamanlarda supplement üreticilerinin besin içeriğini doğru girmediği raporlarla ispat edildi, o firmalar içinde Proteinocean var mı bilmiyorum.
Eğer içerik doğru ise fiyatı gayet uygun.
Başka ZMA düşünürsen nature's supreme var biraz daha pahalı.
Bir diğer seçenek kingsize, servis başı fiyatı en ucuz olanlardan biri.

Nereden bakabilirim peki bir de yarın spora başlayacağım ama ZMA alınır mı? Direk.

Peki bir de yarın spora başlayacağım ama ZMA alınır mı? Direk.

Supplementlerden tam olarak ne etki bekliyorsun bilmiyorum fakat bunlar yan üründür özellikle vitamin ve mineraller(çinko, magnezyum, b6, B1 vs) eksik değilse pek bir işine yaramaz. Protein tozu, kreatin veya BCAA bunlarda yan ürün ama önemli olan disiplinli çalışma. İlla bir takviye alacağım diyorsan benim ilk tercihim her zaman kreatin olurdu.
Aşağıdan ikisini de inceleyerek kararını kendin verebilirsin.
AğırSağlam ZMA
AğırSağlam Kreatin

Nereden bakabilirim?

Haber bu linkte.
Markalar, BPN, king panda, SSN, zeus nutrition, nutripure whey, muscle balance, nutriking, sportica nutrition ve heromega olduğunu öğrendim fakat haberin doğruluğuna kefil değilim.

Geri
Yukarı