ProtonMail nasıldır?

Proton mail Google hesabı açılabiliyor mu bilmiyorum. Ayrıca protonmail ile Google hesabı açtığın zaman gene Google verilerini toplayacak.
Benim kanımca belli bir sebebi yok insanlar ister istemez anonim olmayı ve bilgilerinin yayılmamasını ister ama illa bir sebep istersen telefon numarası istemesi örnek verilebilir.
Evet doğru. Teşekkürler yorumlar için.

Google sadece sitedeki yaptıklarını toplar maile kayıtlı veriler verilmez proton VPN politikasının benzerini uyguluyor.

Google pek sözünde duran bir firma olamadı. Bu yüzden de ara ara başı ağrıdı. Keza bunlarla paralel olarak protonun yanlış bilmiyorsam tarihinde hiç veri sızdırma yokken Google bu veri ihlalleri yüzünden mahkemelik oldu.

Kullanmayın demiyorum zaten kimseye başta kendim kullanıyorum. Hatta kullandığım 2 e-postam da Gmail.

Google pek sözünde duran bir firma olamadı. Bu yüzden de ara ara başı ağrıdı. Keza bunlarla paralel olarak protonun yanlış bilmiyorsam tarihinde hiç veri sızdırma yokken Google bu veri ihlalleri yüzünden mahkemelik oldu.

Ben de protonu savunuyorum zaten hocam cümleyi yanlış kurdum sanırım.

@581710 aklınızda soru kaldı ise Bu linkteki veri gizliliği politikasını okuyabilirsiniz.

Edit:Buyrun yasal güvence bu da

Yeni konular

Geri
Yukarı