Prototype 2 ücretsiz Türkçe yama var mı?

MehmetEmin555

Picopat
Daha fazla  
Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz? Anonymous Çeviri'den çeviriyi şu anda alma imkanım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok artık en son 20 tl idi ne zaman 85,5 TL oldu? Diyecek bir şey bulamıyorum.
Oyun kütüphanesin inceledim çok az oyun var. Bende 85.5TL görünce yüzlerce oyun var sandım fakat kütüphane çok kısıtlı. Oyunların bir çoğunu da ilk defa orada gördüm. Pek fazla bilindik oyun göremedim. 20TL olsaydı makul diyebilirdim fakat bu fiyat çok abartı.

İlk oyunun var ücretsiz ama ikinci oyunun yok maalesef. Bu seriye neden bu kadar yama isteniyor onu da anlamıyorum. Dümdüz şehirde yaratık keserek ilerlediğimiz hikaye anlatımının bile neredeyse hiç olmadığı bir oyun. Oynanışıyla ön plandadır daha çok ve hikayesiyle anlamasan bile merak uyandıracak hiçbir tarafı yok.

İlk oyunun var ücretsiz ama ikinci oyunun yok maalesef. Bu seriye neden bu kadar yama isteniyor onu da anlamıyorum. Dümdüz şehirde yaratık keserek ilerlediğimiz hikaye anlatımının bile neredeyse hiç olmadığı bir oyun. Oynanışıyla ön plandadır daha çok ve hikayesiyle anlamasan bile merak uyandıracak hiçbir tarafı yok.

Zamamnında yarım kalmıştı onun için tamamlamak istiyorum.

Mükemmel bir şaheser benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı